22.11.2017
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Otel bulmanın en kolay yolu
İŞ VE ELEMAN ARAMA

Değerli Kullanıcı;

Turizm Gazetesi İş ve Eleman Seri İlan bölümü, zorunlu sarf ve sunucu giderlerini karşılayabilmek amacıyla 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren ücretli uygulamaya geçecektir. 1 Ocak 2018’den itibaren iş ve eleman arama sayfalarına seri ilan verme talebi olanlardan sembolik bir ilan bedeli alınacaktır.

Buna göre:

İş arama ilanları 30 gün yayında kalma bedeli 25 TL (KDV Dahil)

Eleman arama ilanları 1 ay yayında kalma bedeli 45 TL (KDV Dahil) olacaktır.

İlan kaydı önceden olduğu şekilde yapıldıktan sonra ilgili ödeme bu sayfada yayınlanacak banka hesaplarından birine Havale/Eft yapılarak dekont, fatura bilgileri ve ilan kodu (EL-3456 gibi) e-posta yolu ile ilan@turizmgazetesi.com adresine gönderilmesi gerekmektedir. Bedeli ödenmiş ilanlar, ‘admin’ onayından geçerek hemen yayına alınacaktır.

Genel Bilgiler

İş ve eleman arama panolarına girilen iş ve eleman arama ilanları yönetici onayından gectikten sonra yayına alınmaktadır.

Sistemde haberleşme, e-mail üzerinden yapıldığından, e-mail adresi olmayan ilanlar sistem tarafından otomatik olarak reddedilmektedir.

İlan verenin, e-mail adresi ve IP adresi sistemde tutulmakla birlikte ilanların her türlü sorumluluğu ilan verene aittir.

İlan verebilmek için altta, "Beni Kaydet" hizasında bulunan ilan vermek istediginiz kategori ile ilgili butona tıklamanız yeterlidir.

İş Arama ilanlarında son 30 gün içinde girilen ilanlar, Eleman arama ilanlarıda son 30 gün içinde girilen ilanlar -tarih sırası ile- listelenmektedir. Bu tarihlerden eski iş ve eleman arama ilanları otomatik olarak silinmektedir.


UYARI! "Turizmgazetesi.com’un İş-Eleman seri ilan hizmeti, sadece turizm sektöründe iş ve eleman arayanlara yönelik bir gazete seri ilan hizmetidir. Buradaki kayıtlar üzerinden turizmgazetesi’ kurumsal şirketine fatura karşılığı 1 Ocak 2018’den itibaren verilecek hizmet karşılığı ödeyeceğiniz bedel dışında, hiç kimseye hiç bir isim altında hiç bir şekilde ücret ödemeyiniz. Ücret talep edenleri buraya tıklayarak şikayet ediniz.

BENİ KAYDETBANA GÖSTER

Yorumlar

ucuz uçak bileti plusFLY.com'dan alınır.