21.09.2017
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Yazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Otel bulmanın en kolay yolu
İŞ VE ELEMAN ARAMA

Değerli Kullanıcı;

İş ve eleman arama panolarına girilen iş ve eleman arama ilanları administrator onayından gectikten sonra yayına konulmaktadır.

Sistemde haberleşme, e-mail üzerinden yapıldığından, e-mail adresi olmayan ilanlar sistem tarafından otomatik olarak reddedilmektedir.

İlan verenin, e-mail adresi ve IP adresi sistemde tutulmakla birlikte ilanların her türlü sorumluluğu ilan verene aittir.

İlan verebilmek için altta, "Beni Kaydet" hizasında bulunan ilan vermek istediginiz kategori ile ilgili butona tıklamanız yeterlidir.

Sadece son 15 gün içinde girilen ilanlar -tarih sırası ile- listelenmektedir. 15 günden eski olan iş ve eleman arama ilanları silinmektedir. Yeterli sonuç alamadıysanız ilanınızı yeniden giriniz.


UYARI! "Turizmgazetesi.com’un İş-Eleman hizmeti, ücretsiz bir ilan hizmeti olup, sadece turizm sektöründe iş ve eleman arayanlara yöneliktir. İş-Eleman hizmetimiz, bu anlamda iş ve eleman arayanlar arasında aracılık ya da benzeri bir hizmeti içermemektedir." Turizm Gazetesi iş-eleman bölümü TAMAMEN ÜCRETSİZ bir sektörel haberleşme platformudur. Buradaki kayıtlar üzerinden hiçkimseye hiçbir isim altında hiçbir şekilde ücret ödemeyiniz. Ücret talep edenleri buraya tıklayarak şikayet ediniz.

BENİ KAYDETBANA GÖSTER

Yorumlar

ucuz uçak bileti plusFLY.com'dan alınır.