'MESLEK KURUŞLARI SEÇİM ALETİ OLMAMALI'

"Görev süresi sona eren Bakanlara veda yemeği verilmesi, uygar bir anlayış, sorun ve çözümlere ilişkin önerilerin paylaşılması da olumlu bir yaklaşımdır. Ancak bu, seçimlere giderken yapılıyorsa"...
BAKANLIK DİJİTALDE ATAĞA HAZIRLANIYOR

Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, "Projemiz 'Turkey Home', dijital alanda Avrupa'da 6, dünyada 18'inci kampanya seçildiğini belirterek bu alanda atağa geçeceklerini söyledi.
'DÜNYADA TURİZM TÜRKİYE İLE, TÜRKİYE' DE ANTALYA İLE BÜYÜYOR'

AKTOB Başkanı Dr. Yağcı: '2017 yılında dünya turizminde ve Akdeniz'deki büyümeye Türkiye, Türkiye'de de Antalya'nın katkısıyla gerçekleşti.'...
ESKİŞEHİR TURUNÇ OTEL PARK DEDEMAN OLDU

Eskişehir Odunpazarı'ndaki 5 yıldızlı 130 oda kapasiteli Turunç Otel bundan sonraki faaliyetini Dedeman Park adıyla yürütmek üzere Dedeman Grubuyla anlaştı....
ÖDEMİŞ BELEDİYESİ, OTELİNİ KİRAYA ÇIKARDI

3 yıldızlı otel lokanta ile birlikte, yenileme yatırımı yapılmak koşuluyla 19 yıl 2 ay (230 ay) süreyle işletilmek üzere ihaleye çıkarılıyor.
KUŞADASI LİVE SOSYAL MEDYA PORTALI AÇILDI

KODER Başkanı Tacettin Özden, portalın Kuşadası'nın uluslararası alanda tanıtımına katkı sağlamak amacıyla oluşturnumlduğunu söyledi.
İSPANYA VE YUNANİSTAN KAÇ ÜLKEDE KAYNAK PAZAR , TÜRKİYE NEREDE

Avrupa'nın en büyük seyahat grubu TUI, müşteri gönderdiği destinasyonlar için hangi ülkede hangi ülkenin kaynak Pazar olduğunu araştırdı.
UZMANINDAN OTELLERE DİJİTAL TAVSİYELER

Türk otelcileri son 3-4 yılda ciddi sınavlardan geçtiler. Bu dönemde "iyi de kötü de mübah, yeter ki satış gelsin" diyen de vardı.
BAHŞİŞ: HANGİ ÜLKEDE, NASIL, KİME NE KADAR VERİLİYOR

Hizmet sektörünün bir unsuru olan bahşiş uygulaması ile ilgili olarak GoCompare adlı kuruluşun, dünyanın değişik bölgelerinden aralarında Türkiye'nin de olduğu 25 ülkedeki bahşiş konusunu araştırdı
YENİ PASAPORTLARA ANTALYA'DAN 2 FOTOĞRAF KONDU

İçişleri Bakanlığı"nın dağıtımına 2 Nisan 2018 tarihinde başlanılan ikinci nesil e-pasaportlarda Antalya'dan Yivli Minare ve Alanya Kalesi görselleri kullanıldı.
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb