MAYORKA'DA TURİSTLERE EV KİRALAMAK YASAKLANDI

İspanya'nın Mayorka Adası'ndaki tatil kenti Palma, daire sahiplerinin evlerini turistlere kiralamasını yasaklayan ilk Avrupa kenti oldu. Belediye Başkanı yasağın, kitlesel turizmden mağdur olan kentlere örnek olabileceğini söyledi
HAVAALANI'NDAN SULTANAHMET'E TRANSFER İÇİN 1.500 TL ALDILAR

Kendilerini karşılayacak acente elemanını bulamayan iki Japon turist kendilerini Sultanahmet'e götürmeleri için bir transfer şirketine gitti, onlara 1500 TL fatura kesildi.
TURİZM HARCAMASINDA İLK 10 ÜLKE: İLK SIRADA ÇİN, 2. ABD 3. ALMANYA

Dünya Turizm Örgütü ençok turizm harcaması yapan ülkeleri açıkladı. Çin toplam harcamaların yüzde 20'sini oluşturan 258 milyar dolar ile ilk sırada...
"TURİSTİN BU KALİTEYİ BU FİYATA ALACAĞI TÜRKİYE'DEN BAŞKA YER YOK"

İnnvista Genel Müdürü ve POYD Yönetim Kurulu Üyesi Ülkay Atmaca bütün pazarlarda işlerin iyi gittiğini, bunun da bu düzeyde hizmet kalitesinin bu fiyatlarla başka yerde olmasasından kaynaklandığını söyledi.
TÜRSAB VE MÜZELER: ESKİ YÖNETİM NE YAPTI, YENİ YÖNETİM NE YAPMALI

Başaran Ulusoy döneminin hergün yeni bir marifeti daha ortaya çıkıyor. Peki yeni yönetim ne yapıyor, ne yapmalı.
THOMAS COOK'UN İNGİLTERE'DEKİ TÜRKİYE SATIŞLARI YÜZDE 84 ARTTI

Thomas Cook Ürün ve Operasyon Müdürü Chris Mottershead, "Geçen seneye kıyasla bu sene Türkiye rezervasyonlarında dikkat değer bir artış görüyoruz" dedi.
TALEP ARTTI, TUI İSVİÇRE'DEN ANTALYA'YA EK SEFERLER KOYDU

TUI'nin İsviçre kolu TUI Suisse, sonbahar tatili için uçuş kapasitesini artırarak ek seferler düzenleyecek.
RUSYA'DA PASAPORT ALANLAR % 42 ARTTI

Rusya'da bir yandan yurtdışına çıkış yasağı getirilen kişi sayısı artarken aynı zamanda yeni pasaport alanlar da artıyor. Yeni pasaport alımındaki artışta Türkiye'ye tatile gitme isteğinin etkili olduğu belirtiliyor.
NOVA PLAZA CRYSTAL, TAKSİM'DEKİ 4. OTELİNİ HİZMETE AÇTI

Hotelistan Grubu 2016'da başladığı Taksim bölgesindeki otellerine bir yenisini daha ekledi. Grubun yeni oteli 215 odalı Nova Plaza Crystal ile toplam oda sayısı 361'e ulaştı.
'DUBAİ ATM FUARI PAZARI DENGELEMEK İÇİN GEREKLİ'

Antalya Belek'teki İnnvista ile İstanbul Sultanahmet'teki İnova otellerinin sahibi Erdal Serdal Özkök, Dubai Fuarı'na pazar yelpazesini genişletme yönüyle baktıklarını söyledi...
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb