06.04.2020
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar
FEHMİ KÖFTEOĞLU

Gezinomi.com


Otelleri.net
Türkiye Otelleri otelleri.net adresinde.


Haber Detayı
FTI: TÜRKİYE TALEBİ CANLANDI, GEÇEN YILIN RAKAMLARINI AŞARIZ
Alman seyahat grubu FTI, Türkiye talebinde artış yaşandığını açıkladı.
Almanya seyahat pazarının dördüncü büyük grubu FTI, Türkiye yaz rezervasyonlarında önemli kıpırdanmalar olduğunu bildirdi. 
 
Almanya’da yayımlanan seyahat sektör dergilerinden Touristik Aktuell’in haberine göre, 2016 için Türkiye’ye önemli oranda kapasite ayıran FTI yöneticileri, Türkiye talebinde artış yaşandığını söylediler.
 
“Türkiye yükseliş trendine girdi” 
 
FTI Genel Müdürü Ralph Schiller, henüz büyük bir sevinç yaşamak için erken olduğunu ancak, Türkiye talebinde gözle görülür bir yükseliş trendinin söz konusu olduğunu belirtti. 
 
“2016’nın da üzerine çıkarız”
 
FTI Ürün Müdürü Hicabi Ayhan ise son duruma bakıldığında 2016 Türkiye rezervasyonlarında geçen yılın rakamlarının bile üzerine çıkabileceklerini ifade etti. 
 
FTI’nin Türkiye kapasitesini artırmasının meyvelerini aldıklarını kaydeden Ayhan, fiyat düşüşlerine rağmen ciro hedeflerine de ulaşabileceklerini belirtti. 
 
“Türkiye hayranları için ‘güvenlik’ büyük rol oynamıyor”
 
Türkiye hayranları için güvenliğin çok büyük bir rol oynamadığına işaret eden Hicabi Ayhan, pek çok müşterilerinin Türkiye’nin kıyı bölgelerinin güvenli olduğuna inandıklarını söyledi.
 
“Türk otelciler güvenliğe önemli yatırım yaptı”
 
Türk otelcilerin güvenlik konusunda önemli yatırımlar yaptıklarının da altını çizen Ayhan, bunların her zaman görünür olmadığını belirtti. Güvenlik konusunun kişiden kişiye değiştiğini ifade eden Ayhan, bazıları için alınan önlemlerin gözle görünür olması gerektiğini, ancak bazıları içinse gözle görülür olmasının rahatsız edici olduğuna dikkat çekti. 
 
Son olarak piyasaya sundukları aile kataloğundan son derece umutlu olduklarını dile getiren Ayhan, bu katalogda imaja dönük reklamlardan çok ürünleri ön plana çıkardıklarını vurguladı. Ayhan, bu yöntemin yalnızca FTI için değil, ürünleri satan seyahat acenteleri için de son derece verimli olduğunu sözlerine ekledi. 
 

19-05-2016 04:27

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar