23.06.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
5. ULUSLARARASI MANAVGAT BİSİKLET GÜNLERİ
Manavgat Dağ Bisikleti Maratonu Kupası 24-26 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek.
Türkiye'nin en iyi dağ bisiklet parkurlarına sahip olan Manavgat Oymapınar çevresi, 24-26 Mart'ta yapılacak etkinliklerle bisikletçilere ev sahipliği yapıyor.
 
Türkiye Bisiklet Federasyonu 2017 Faaliyet programına dahil edilen Manavgat Dağ Bisikleti Maratonu Kupası 24-26 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek.
 
Bisiklet yarışları ve bisikletli gezginleri çekmek için düzenlenen etkinlikleri Manavgat Belediyesi ve Manavgat Kaymakamlığı işbirliği ile yapılıyor…
 
Manavgat Belediyesi ve Manavgat Kaymakamlığı’nın destekleriyle düzenlenen 5. Uluslararası Manavgat Bisiklet Günleri etkinlikleri kapsamında yapılacak.
 
3 ayrı kategoride gerçekleştirilecek etkinliklere 600 bisikletçi katılacak.
 
Etkinlik kapsamında 26 Mart’ta düzenlenecek MTB¬Grandfondo, Manavgat Irmağı çevresine yayılmış Oymapınar barajı ve zümrüt yeşili ormanlarla kaplı, orta Toros Vadisi tepelerine tırmanan, Türkiye’nin ilk Dünya Maraton Kupası parkurunda yarışma gerçekleştirilecek.
Etkinliğin programının son günü 26 Mart’ta yapılacak olan 5. Manavgat Dağ Bisikleti Maraton Kupası düzenlenecek. Yarışlara yalnız UCI Profesoyonel ve GSIM Lisanslı sporcular katılabiliyor.
 

28-02-2017 11:21

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar