23.06.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
2 Yorum | Yorumlar
ZAHAROVA: TÜRKİYE SURİYE İLE DEĞİL TURİZMDEKİ KALİTE İLE UĞRAŞSIN
Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Suriye'de kimyasal silah kullanıldığı iddialarının sorulması üzerine sert çıktı.
 
 
'Türkiye’den gelen ‘Han Şeyhun saldırısında sarin gazı kullanıldığı kesinleşti’ açıklaması sorulan Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova sert açıklamalarda bulundu. 
 
Sputnik'in haberine göre, haftalık basın toplantısı düzenleyen Zaharova, “Han Şeyhun’daki olayla ilgili tespitleri Türkiye değil, Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü (OPCW) yapmalı” dedi. Zaharova, şöyle devam etti: "Türkiye Sağlık Bakanlığı, turizm sezonu öncesinde deniz sularının analizi, turizm bölgelerindekiler de dahil olmak üzere gıda ürünlerinin kalite-kontrolü ile uğraşmalı” dedi. 
 
"Charter uçuşları ile ilgili bilgim yok"
 
Zaharova, Rus basınında çıkan Rusya ve Türkiye arasındaki charter uçuşların durdurulabileceğine ilişkin haberler hakkında Rusya Dışişleri Bakanlığı’nın bilgisi bulunmadığını kaydetti.
 
Zaharova, “Charter seferleriyle uğraşmıyoruz. Sanırım, bu konuda bilgi almak için ilgili bakanlığa başvurmanız gerekecek” diye konuştu.
 

12-04-2017 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
16-04-2017 10:59
Yerinde Tepki
Yerinde Tepki, Resort turizmi, sirtinda tasidigi 3 kambur (en pahali petrol, alkol ve et) vesilesi ile gida boyasi ile renklendirilmis hindi etinden dana eti, mubadil merdiven alti alkol, toz-matik mesrubat, soya bazli kiymagil yiyecekler vs gibi sahtekarlikta master yapmis bir sektor icin dogru ve yerinde bir tepki, hatirlatma...
Deniz...
14-04-2017 09:45
zaharova
Haklı bir tepki. Tüm turizm çalışanları olarak aynı şeyi paylaşıyoruz sanırım.
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar