19.06.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
BODRUM HALİKARNAS CLUB KAPANDI, KAÇAK BÖLÜMLER YIKILIYOR
Bodrum'un eğlence yerlerinden Halikarnas Disko ile ilgili açılan tahliye davası ardından tahliye edilirken kaçak bölümleri yıkıldı...

Bodrum’un eğlence yerlerinden Club Halikarnas, malsahibinin işletmeci hakkında açtığı tahliye davasının sonuçlanması üzerine tahliye ettirilerek kapandı.

Tahliye işleminden sonra işletmeci Süleyman Demir döneminde yapılan kaçak bölümler de yıkılıyor.
 
İşletmecisi Süleyman Demir, konuyla ilgili düzenlediği basın toplantısında  şunları söyledi:
 
"Böyle bir markayı kapatmak, asla aklımızın ucundan geçmezdi. Hukuki süreçleri sonuna kadar denedik. Mal sahibinin, mirasçısının çok olması ve mülklerini satmak istemeleri nedeniyle bir türlü uzlaşma sağlayamadık. Biz de diskoyu kapatma kararı aldık. Bu kararımızı açıklamadan iki hafta önce diskonun malzemelerini alarak boşaltmıştık.
 
 
Bugün belediye işçileri gelerek, mal müdürlüğünden kiraladığımız ve ecrimisil ödediğimiz yerlerde olan bölümleri kaldırmaya başladılar, olup biten budur. Duygum ise bir insanın 38 yıl yetiştirdiği evladının yuvadan uçup gitmesi gibi bir şey. Ne diyeceğim bilemiyorum."
 

 


11-05-2017 05:13

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
16-05-2017 01:46
gariban
garibanların maaşını senetle verirken iyidi ama değil mi? parayı kazandın ada satın aldın işçiye ödeme zor geldi tabi. villalar neyine yetmedi anlamış değilim
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar