23.07.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Haber Detayı
TUI YUNANİSTAN'DA ALDIĞI BUYS LAND'I ROBİNSON YAPACAK
TUI Group, yeni bir Robinson Kulübü açmak için Yunan Karatzis Grubu'nun bir yan kuruluşu ve Girit'in güney kıyısındaki arazi sahibi olan Stella Polaris Creta S.A.'ı satın aldı.

 

TUI, satın aldığı oteli Robinson Kulüp olarak hizmete sokacak.
 
Konuyla ilglii açıklama yapan TUI yöneticileri "Önümüzdeki birkaç yıl içinde kendi otel markalarımız TUI Blue, RIU, Robinson ve Magic Life'da büyük bir büyüme hedefliyoruz. Trend hedef ülkemizdeki portföyümüzün genişlemesi bu hedefe doğru bir adım daha attık "dedi. 
 
Yunan Turizm Bakanlığı, son iki yıldır TUI Grubu ile yakın işbirliği içinde ve yeni yatırım fırsatlarını görüşmek için son birkaç ayda Grup temsilcileri ile bir dizi görüşme gerçekleştirdi.
 
Konuyla ilgili bilgi veren Yunanistan Turizm Bakanı Elena Kountoura," Büyüme stratejimizi açıkladık. Turizmde üçüncü yıldır rekor kırıyoruz Önümüzdeki birkaç yıl içinde yüksek büyümeyi sürdürecek koşulları yarattık ve yeni yatırımlar yapmaya teşvik ediyoruz.
Bu kapsamda TUI, bizim için önemli bir ortak ve Grubun Yunanistan'da yeni bir Robinson Kulübüne yatırım yapacağından memnundum. Bu hareketi ekonomimize güvenoyu olarak görüyoruz "dedi. 
 

07-08-2017 04:32

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar