20.08.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Haber Detayı
40 ÜLKEDEN 150 TUR OPERATÖRÜ B2B İSTANBUL'DA BULUŞTU
Aralarında Hindistan'ın en güçlü düğün organizasyon firmalarının da olduğu çeşitli ülkelerden tur operatörleri, Türkiye'deki otelciler ve sektörün diğer kesimlerinden temsilcilerle ikili görüşmelerde bulundu.

 

Aralarında Hindistan’ın en güçlü düğün organizasyon firmalarının da olduğu çeşitli ülkelerin kültür, dinlenme, golf, din, sağlık, kongre ve mice turları düzenleyen tur operatörleri Türkiye’deki  otelciler ve sektörün diğer kesimlerinden temsilcilerle İstanbul’da Elite World Europe’da bir araya geldi
 
WorkShop TravelShop - TravelShop Turkey’in  “B2B İstanbul” adıyla gerçekleştirilen buluşmada bir araya gelen profesyoneller bu organizasyonun farklı olduğunu söyledi.
 
 
 “B2B İstanbul”’u organize eden  WorkShop TravelShop - TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender, teknolojinin de kullanımıyla ikili görüşmelerin en verimli biçimde gerçekleştiği böyle bir organizasyonun Türkiye’de ilk kez yapıldığını belirterek, “Organizasyona 40 ayrı ülkeden 150’nin üzerinde yabancı tur operatörü, 50’nin üzerinde Türkiye’den turizm firmaları katıldı” dedi.
Kalender, B2B İstanbul organizasyonuyla ilgili bilgi verirken şunları söyledi:
 
“Dünya turizm platformlarında hızla yayılan yeni bir trend olan, etkinliğe gelmeden önce katılımcı ile görüşüp ön bilgi alınabilen ve B2B görüşmeler esnası vakti verimli ve doğru kullanmayı sağlıyor.
 
Zor dönemler atlatan turizm sektörümüze, dünyanın farklı noktalarında, turizm fuarları ve workshoplarında oluşan 20 yıllık tecrübe ve birikimlerimiz ile birlikte, dünyanın seçkin ülkelerinde kullanılan B2B workshop sistemini ülkemize getirerek katkı yaptık.
Burada kullandığımız B2B online randevu sistemi, turizm fuarlarında kullanılan son teknoloji olmakla birlikte hem yerli katılımcı hem de hosted buyer firmalarının daha kısa zamanda, daha etkili işbirliği yapmasını sağlıyor.  
 
Etkinliğin amacı, yalnızca katılımcıların B2B görüşmelerini sağlamak değil, aynı zamanda gelen hosted buyer firmalarına, ülkemizin farklı noktalarına eğitim turları düzenleyerek, ülke turizmimizin tanıtımına katkıda bulunmaktır.
 
Etkinlik, katılımcıların ikili görüşmelerini tamamlamasından sonra yurtdışından gelen 150 tur operatörü  gruplar halinde İstanbul, Sivas, Düzce, Gelibolu, Çanakkale, Truva, Kuşadası, Pamukkale, Antalya, Kapadokya, Konya, gibi önemli turistik destinasyonlarına info gezileri yapacak.
 

12-09-2017 01:10

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar