22.05.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Yazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Otel bulmanın en kolay yolu
Haber Detayı
TURİZM KARİKATÜRLERİ SERGİSİ THE AND OTEL'DE
Ana teması 'Geleceğin Turizmi Turizmin Geleceği' olan 'Uluslararası Turizm Karikatürleri İstanbul Sultanahmet'teki The And otelde sergileniyor
 
Anatolia Dergisi’nin 2009’dan bu yana her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği ‘Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nda dereceye giren eserler İstanbul Sultanahmet Yerebatan Caddesi’ndeki  The And otelde sergileniyor
 
Nisan ayına kadar açık kalacak sergi 10 Şubat’ta ziyarete açıldı.
 
 
Uluslar arası Turizm Karikatürleri Yarışmasının koordinatörü Prof.Dr. Nazmi Kozak, turizme renk katmayı amaçlarken uluslararası alanda ciddi bir tanıtım vesilesi olan Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nda dereceye kalan eserleri çeşitli mekanlarda sergilemeye devam edeceklerini söyledi.
 
Daha önce Antalya Havaalanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ve İstanbul’daki Karikatürcüler Müzesi’nde sergilenerek en geniş kesime ulaşması amacıyla turist trafiğinin yoğun olduğu yerlerde sergilenmişti.
 
Yarışma her yıl bir tema ile düzenleniyor. Yarışmanın geçen yılki ana teması ‘‘Geleceğin Turizmi Turizmin Geleceği’ idi. Yarışmanın bu yılki ana teması ise ‘Geçmişten Bugüne Tatil’ olarak belirlendi. 
 

11-02-2018 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar

ucuz uçak bileti plusFLY.com'dan alınır.