17.07.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

İŞ VE ELEMAN ARAMA

Değerli Kullanıcı;

Turizm Gazetesi İş ve Eleman Seri İlan bölümü, zorunlu sarf ve sunucu giderlerini karşılayabilmek amacıyla Eleman arayan seri ilan verme talebi olanlardan sembolik bir ilan bedeli alınmaktadır. İş arayanlardan herhangi bir ücret alınmayacaktır.

Buna göre:

Eleman arama ilanları 30 gün yayında kalma bedeli 55 TL (KDV Dahil) dir.

Sistemimiz, Kredi Kartı ile GÜVENLİ online ödeme- SSL güvenliğine sahipttir. Eleman arama ilan kaydı yapıldıktan sonra KREDİ KARTI ile ONLINE ÖDEME yöntemi ile ödenir. Bedeli ödenmiş ilanlar, ‘admin’ onayından geçerek hemen yayına alınacaktır.


İlan verenin, e-mail adresi ve IP adresi sistemde tutulmakla birlikte ilanların her türlü sorumluluğu ilan verene aittir.

İlan verebilmek için altta, "Beni Kaydet" hizasında bulunan ilan vermek istediğiniz kategori ile ilgili butona tıklamanız yeterlidir.

İş Arama ve Eleman Arama ilanlarında son 30 gün içinde girilen ilanlar -tarih sırası ile- listelenmektedir. Bu tarihlerden eski iş ve eleman arama ilanları otomatik olarak silinmektedir.
Havale/Eft ile ödeme bilgileri için buraya tıklayınız..


UYARI! "Turizmgazetesi.com’un İş-Eleman seri ilan hizmeti, sadece turizm sektöründe iş ve eleman arayanlara yönelik bir gazete seri ilan hizmetidir. Buradaki iş arama ilan kayıtları ücretsiz, Eleman arama kayıtları yukarıda belirtilen bedel karşılığıdır. Eleman arama ilanları için 'turizmgazetesi’ kurumsal şirketine fatura karşılığı verilecek hizmet karşılığı ödeyeceğiniz bedel dışında, hiç kimseye hiç bir isim altında hiç bir şekilde ücret ödemeyiniz. Ücret talep edenleri buraya tıklayarak şikayet ediniz.

BENİ KAYDETBANA GÖSTER

Yorumlar