21.09.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


İŞ VE ELEMAN ARAMA

Değerli Kullanıcı;

Turizm Gazetesi İş ve Eleman Seri İlan bölümü, zorunlu sarf ve sunucu giderlerini karşılayabilmek amacıyla 1 Kasım 2017 tarihinden itibaren ücretli uygulamaya geçmiştir. Bu tarihten itibaren iş ve eleman arama sayfalarına seri ilan verme talebi olanlardan sembolik bir ilan bedeli alınmaktadır.

Buna göre:

İş arama ilanları 30 gün yayında kalma bedeli 25 TL (KDV Dahil)

Eleman arama ilanları 30 gün yayında kalma bedeli 45 TL (KDV Dahil) dir.

İlan kaydı önceden olduğu şekilde yapıldıktan sonra KREDİ KARTI ile ONLINE ÖDEME yöntemi ile ödenir. Bedeli ödenmiş ilanlar, ‘admin’ onayından geçerek hemen yayına alınacaktır.

Havale/Eft ile ödeme bilgileri için buraya tıklayınız..


İlan verenin, e-mail adresi ve IP adresi sistemde tutulmakla birlikte ilanların her türlü sorumluluğu ilan verene aittir.

İlan verebilmek için altta, "Beni Kaydet" hizasında bulunan ilan vermek istediğiniz kategori ile ilgili butona tıklamanız yeterlidir.

İş Arama ve Eleman Arama ilanlarında son 30 gün içinde girilen ilanlar -tarih sırası ile- listelenmektedir. Bu tarihlerden eski iş ve eleman arama ilanları otomatik olarak silinmektedir.


UYARI! "Turizmgazetesi.com’un İş-Eleman seri ilan hizmeti, sadece turizm sektöründe iş ve eleman arayanlara yönelik bir gazete seri ilan hizmetidir. Buradaki kayıtlar üzerinden turizmgazetesi’ kurumsal şirketine fatura karşılığı verilecek hizmet karşılığı ödeyeceğiniz bedel dışında, hiç kimseye hiç bir isim altında hiç bir şekilde ücret ödemeyiniz. Ücret talep edenleri buraya tıklayarak şikayet ediniz.

BENİ KAYDETBANA GÖSTER

Yorumlar