BARUT GRUBU'NDAN YENİ KONSEPT: ''BARUT COLLECTION''

Barut Otelleri, ''Stylish-All'' konseptiyle hizmet veren ''Barut Acanthus & Cennet'', ''Barut Arum'', ''Barut Lara'' ve ''Barut Kemer''otellerini ''Barut Collection'' segmenti altında topladı. Yeni uygulama 1 nisanda başlayacak
RUSYA PAZARI İÇİN DOLAR YERİNE AVRO İLE KONTRAT EĞİLİMİ YAYILIYOR

Rusya'daki Türk kökenli tur operatörlerinin gündeme getirdiği oteller ile kontratların dolar yerine Avro ile yapılmasına otelciler olumlu bakıyor.
ŞEHİRLERARASI OTOBÜSLERDE İKRAM KALKTI, SERVİS ÜCRETLİ OLACAK

Şehirlerarası otobüs işletmeleri ekonomik kriz nedeniyle maliyetleri kısmaya yönelik olarak ikramları durdurdu, şehiriçi servis de ücretli olacak...
TÜREL: KONKORDATOYA GİDEN ALKOÇLAR BİZİM PARAMIZI ÖDEDİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel, Konyaaltı Plajlarını verdikleri Alkoçlar Otelciliğin konkordatoya gitmesinin kendilerini etkilemediğini,10 milyon TL'nin ödendiğini söyledi...
BARUT GRUBU, FETHİYE'DE YENİ OTEL YATIRIMINA BAŞLIYOR

Barut Grubu, Fethiye'deki 80 dönümlük arazı üzerindeki 415 oda ve 1250 yatak kapasiteli Sensatori'ye ÇED toplantısından sonra yeni ek yatırıma başlayacak.
ÇİN'DE DÜNYANIN EN UZUN DENİZ KÖPRÜSÜ AÇILDI

Dünyanın deniz üzerindeki en uzun köprüsü olacak Hong Kong - Zhuhai - Macao köprüsü açıldı. Köprünün açılmasıyla 4 saatlik Hong Kong Zuhai rotası 45 dakikaya inecek.
2.ULUSLARARASI ÇOCUK DOSTU TURİZM KONGRESİ 24-27 NİSAN'DA

Uluslararası Çocuk Dostu Turizm Kongresi'nin ikincisi 24-27 Nisan 2019 tarihleri arasında Sivas'ta düzenlenecek. Kongrede, yerli ve yabancı akademisyenler ve sektör temsilcileri bir araya gelerek çocukların turizmdeki yerini tartışacak.
AKDENİZ'DE SULAR YÜKSELİYOR, 47 UNESCO ESERİ TEHLİKE ALTINDA

Türkiye'nin de aralarında olduğu İtalya, Hırvatistan, Yunanistan ve Tunus'tak BM UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki 47 tarihi eser, Akdeniz'de suların yükselmesi nedeniyle su altında kalma riskiyle karşı karşıya. Eserler arasında Türkiye'den Efes de var.
ITB ASIA; KATILIMCI, ZİYARETÇİ VE ETKİNLİKLERLE ITB BERLİN'E RAKİP

ITB Asia, düzenleyicisi ITB Berlin'e rakip olma yolunda hızla büyüyor. 17-19 Ekim'de Singapur'da 11'ncisi gerçekleşen ITB Asia'nın katılımcı, ziyaretçi ve etkinlikleri ile rekora gidiyor.
RİZE ESKİ DEDEMAN'IN YERİNE CENGİZ İNŞAAT'IN OTELİ YÜKSELİYOR

Daha önce Dedeman Otel olarak hizmet verirken 2016'da yıkılan otelin arsası İl Özel İdaresinin. Özel İdare arsayı Cengiz İnşaat'a 5 yıldızlı otel yapması için verdi...
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb
temp-thumb