24.09.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


INTERNET BU İŞİN GELECEĞİ Mİ ?? ~ Tüm Yorumlar
HüseyinAYDIN
06-10-2017 17:25
İnternet satışı
Güven ortamları aşıldıkça internet alışverişi daha da yayılacak. İnovasyonu yakalayabilenler daha ileride olacaklar.
MuratGencer
05-10-2017 06:12
Geç kalmış bir yazı
Kredi kartı kullanımında dünya lideriyiz ama halen online marketingde nedenleri konuşuyoruz. Bence nasilları konuşmak zamanı bile geçti.
neo
03-10-2017 14:50
WAT IS DIS
internet çağında alıcı ile satısı arasında aracı yok olacak..asıl kurulması gereken cümle ve farkedilmesi gereken kaçınılmaz tsunami işte budur..blockchain ise artık alış verişin ve para ve tüm satış analizlerinin ve verilerinin başka bir çağa doğru evrildiği noktadır.KALDI ki İSTANBUL 3. havalimanı GDS LERİ ÇOK CİDDİ TETİKLEYECEK..BEKLENEN İSTANBUL DEPREMİ KESİN TARİHİ 30 EKİM 2019 DAN İTİBAREN BAŞLAR TÜRK TURİZM SEKTÖRÜ İÇİN...
mrersan
03-10-2017 08:03
fuarlardan belli
Ozellikle bizim sektörümüzdeki teknoloji etkisi fuarlarımızdaki teknoloji şirketlerinin stand sayılarından anlaşılabiliyor. En önemli fuarlarda, en kalabalık olan pavyonlar teknoloji sirketlerinin olduğu bölümler. Ancak doğru ürüne karar vermenin önemi büyük. bence artık teknolojik ürünler ile ilgili danışman bir firma kurulmasının vakti geldi. ihityacı doğru belirleyip en uygun ürünün alınmasını sağlayan danışmanlar olmalı. Cep telefonundan başka bir şey kullanamayan patronların karar verdiği ürünler büyük maliyetlere neden oluyor maalesef.
AyseSoyturk
02-10-2017 22:27
Tesekkur
Dusuncelerinize katiliyorum.Yazinizi okurken aci aci gulumsedim...Ellerinize saglik..saygilarimla
Turquoise
02-10-2017 22:18
Internet zorunlu, Blockchain kaçınılmaz
Gerçekten intenet bu işin geleceği filan çok anlamsız.Internet artık bu işin olmazsa olmazı. Sadece internet değil, belki de turizm veya daha doğrusu Turizm acentelerini doğrudan endişelendirmesi gereken başka bir devrim geliyor internetten çok daha büyük bir dalga olarak. Blockchain. Bakalım Blockchain teknolojisi geldiğinde artık , Turizmde aracılık diye birşey kalabilecek mi acaba? Acaba?
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar