• 23 Nisan 2021 01:05
  • 0
  • 1 DAKİKA OKUMA SÜRESİ

DER Touristik kendi otelleriyle büyümek istiyor

Bu haberi dinleyin
23 Nisan 2021 DER Touristik kendi otelleriyle büyümek istiyor

DER Touristik Group'un otel birimi başkanı Georg Schmickler grubun otelcilik alanındaki büyüme stratejisi çerçevesinde

Başta Sentido ve Calimera markaları olmak üzere kendi otelleriyle büyümek istediklerini söyledi

Almanya’da yayınlanan Fvw Dergisine konuşan DER Touristik Group'un otel birimi başkanı Georg Schmickler konaklama alanına yatırım yapmaya devam edeceklerini belirterek şunları söyledi:

Son yıllarda Grubun kendi otel bölümünde hedefli yatırımlar yaptık. Yakın zamanda, dokuz yüksek kaliteli kulübü olan Aldiana'daki hisselerin yüzde 50’sini aldık.

Amacımız, açıkça tanımlanmış ve konumlandırılmış markalardan oluşan bir manzara oluşturmaktır.  

Markalarımız şu anda farklı. Aldiana ve Playitas, tüm otellerin sahip olduğu, kiraladığı ve operatör modelleri tarafından yönetildiği için kesinlikle en net tanımlanmış veya konumlandırılmış DER Touristikdır.

Ancak tüm markalarımızın konumlandırılması için sürekli çalışıyoruz. 2019 yılında Sentido markasının satın alınmasıyla birlikte LTI markasının art arda devrine başlandı.

94 mağazalı altı marka

DER Touristik'in 2021 için yeni ilaveler de dahil olmak üzere otel portföyü şu markalardan oluşmaktadır: On otelli LTI markası Thomas Cook tarafından devralınan Sentido Otelleri (26 otel), Calimera kulüp markası Sentido'ya devredilecek ( yedi kulüp), "modern misafir ihtiyaçlarına göre uyarlanmış" Cooee "markası (39 tesis) ve bir otel, apart otel ve villalar ile sportif konuklara yönelik olan Playitas Resort on Fuerteventura.