• 16 Mart 2021 15:07
  • 0
  • 1 DAKİKA OKUMA SÜRESİ

Hilton Grubu otellerinde üst düzey atamalar

Bu haberi dinleyin
16 Mart 2021 Hilton Grubu otellerinde üst düzey atamalar

 

Hilton Grubu’nun İstanbul ve’daki otellerinde kurum içi üç üst düzey atama gerçekleşti. Üst düzey atamalar, Grubu’na bağlı Conrad İstanbul Bosphorus, İstanbul Bosphorus, Hotels&Resort, DoubleTreeby Işıl Club Resort ve DoubleTreeby Marina Vista otellerinde Şubat ve Martlarında yapıldı.

Gerçekleşen yeni görev değişikliklerine göre; Conrad İstanbul Bosphorus ve İstanbul Bosphorus otellerinin İş Geliştirme Direktörü Ferah Yağan’ın görev alanı genişletildi. Yağan, Şubat 2021 itibariyle, Hotels&Resort, DoubleTreeby Işıl Club Resort ve DoubleTreeby Marina Vista otellerinin de İş Geliştirme Direktörü olarak atandı.

2020 yılından bu yana Conrad İstanbul Bosphorus ve İstanbul Bosphorus otellerinde Pazarlama ve İletişim Müdürü görevini üstelenen Merve Seçkin, 2021 yılının Martı itibariyle, Hotels& Resorts, Conrad İstanbul Bosphorus, İstanbul Bosphorus, DoubleTreeby Işıl Club Resort ve DoubleTreeby Marina Vista otellerinin Pazarlama ve İletişim Direktörlüğü’ne terfi etti.

2019 yılından bu yana İstanbul Bosphorus’un Gelirler Direktörü görevini üstlenen Çiğdem Yıldırım ise, 2021 Martı itibariyle, Hotels& Resorts, Conrad İstanbul Bosphorus, İstanbul Bosphorus, DoubleTreeby Işıl Club Resort ve DoubleTreeby Marina Vista otellerinin Gelirler Direktörlüğüne getirildi.