• 10 Haziran 2020 08:50
  • 0
  • 1 DAKİKA OKUMA SÜRESİ

Hilton Türkiye'de 4 yeni otel açıyor

Bu haberi dinleyin
10 Haziran 2020 Hilton Türkiye'de 4 yeni otel açıyor

Hilton; sahip olduğu DoubleTree by, Hampton by ve Garden Inn markalarıyla Türkiye'de 4 yeni otel açacağını duyurdu.

DoubleTree by Şanlıurfa

2022’de açılması beklenen DoubleTree by Şanlıurfa,’un Şanlıurfa’daki ikinci oteli olacak. 192 odalı otel, şehrin en gözde merkezlerinden Karaköprü’de yeracak. 4 toplantı odası, bir balo salonu, kapalı havuz ve 6 terapi odalı SPA merkezinin de yeracağı otelin açılış duyurusu, ile Vimsa Otomotiv ve San. A.Ş. tarafından imzalanan anlaşmayı takiben gerçekleştirildi.

Hilton Garden Inn Balıkesir

Hilton Garden Inn Balıkesir’un Balıkesir’deki ilk oteli. 2022’de açılması planlanan orta segmentteki 105 odalı otelde 4 toplantı odası ve spor merkezi bulunacak. Şehir merkezinde yeracak otel, AVM ve ofislerden oluşan bir karma geliştirme projesinin bir parçası olacak. bu proje için Gunil Insaat İthalat İhracat Gıda Ve San. Tic. A.Ş. ile anlaştı.

Hampton by Çerkezköy

Hampton by Çerkezköy,’un Çerkezköy’deki ilk oteli… Orta segmentteki otel endüstri ve ulaşım merkezi olarak gelişen Çerkezköy’de yeracak. Çerkezköy Tren İstasyonu, Şehir Hastanesi, Şehirlerarası Otobüs Terminali ve şehrin tarihi merkezine yakınlığıyla öne çıkan otelin 2022’de açılması planlanıyor. 100 odalı otelde bir kapalı havuz, bir iş merkezi ve bir de spor salonu bulunacak. Otel, ile yatırımcı Arin Kafetrarya A.Ş arasında yapılan anlaşma ile işletilecek.

Hampton by İstanbul Arnavutköy

Hampton by Arnavutköy İstanbul’un hızla gelişen ilçesi Arnavutköy’de açılacak. İstanbul Havalimanı’ndan yalnızca 6 km uzaklıkta olan otel havalimanına direkt metro hattıyla bağlanacak. 2023’te açılması planlanan 200 odalı orta segmentteki otelde bir iş merkezi, bir spor salonu, iki de toplantı salonu olacak. Otelin anlaşması yatırımcı Airport Otel Ticaret A.Ş. ile arasında gerçekleştirildi.