27.05.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
ANTALYA, FRANKFURT IMEX'İN GÖZDESİ
ICCA'ya yapılan başarılı ev sahipliği ile sıçrama yaptı. Bu yıl gerçekleşen NATO toplantısı, ardından yapılacak olan G 20 ile B 20 toplantıları var...

Antalya  kongre turizminde geçen yıl ICCA 'ya yaptığı başarılı evsahipliğinden sonra bu alandaki ataklarına devam ediyor.

Dünyanın en büyük kongre ve toplantı  pazarı fuarlarından olan Almanya Frankfaurt'taki IMEX'e Antalya Tanıtma Vakfı (ATAV) bünyesindeki Antalya Ziyaretçi Bürosa (ACB) standı ile katılan Antalya daha ilk günden fuarın gözdesi oldu.
 
İmex'te gördükleri ilgili anlatan ATAV Başkanı Nizamettin Şen, Antalya'nın uluslararası kongre turizmi pazarından hakettiği payı alabilmesi çin  yürütküleri çalımaların sonuç vermeye başladığını belirterek ' Geçen yıl yapılan ICCA Kongresi sıçrama oldu. şimdi bunu daha da ilerdiye taşıyacak evsahiplikleri geliyor" dedi.
 
 
Imex'e Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)'nun desteklediği  ATAV  bünyesindeki  Antalya Ziyaretçi Bürosu (ACB) ile katıldıklarını belirten Şen, şunları söyledi:
 
"Yönetim Kurulu Üyemiz Yeliz Gül Ege ile Antalya Kongre Bürosu (ACB) olarak katıldığımız Frankfurt'taki İmex Fuarı'ndaki
standımızda Antalya, deyim yerindeyse fuarın gözdesi oldu.
Bu yıl Antalya'da NATO toplantısı başarılı geçti.  G20, B20 toplantıları var. Geçen yılki başarılı ICCA Kongresi'nden sonra Antalya adını çok iyi duyurdu.  ATSO'nun desteklediği ATAV bünyesindeki ACB Antalyayı bir kongre destinayonu olarak tanıtıyor. Fuarda dağıttığımız Batı Aldeniz Kalkınma Ajansı (BAKA)'nın desteklediği Antalya Kongre kitleri, DVD ,HD Filmi ,Bölge haritası ve katalog çok iyi ve örnek bir çalışma oldu."
 

20-05-2015 09:20

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar