16.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
HOTEL RUNNER-TRİPADVİSOR İŞBİRLİĞİ
HotelRunner sistemini kullanan oteller, TripConnect üzerinden TripAdvisor'a bağlanarak direkt rezervasyon kabul edebilecek..

 

Bulut tabanlı otel online satış ve kanal yönetim platformu HotelRunner TripAdvisor ile işbirliğine gitti. Yapılan anlaşma ile HotelRunner sistemini kullanan oteller, TripConnect üzerinden TripAdvisor’a bağlanarak direkt rezervasyon kabul edebilecek
 
Konuyla ilgili bilgi veren HotelRunner Kurucu Ortağı Ali Beklen, Turizm sektörüne yönelik geliştirilen çözümlerle otel online satış yönetimi ve dijital pazarlamayı kolaylaştırdıklarını belirterek, ' HotelRunner'ı kullanan oteller TripAdvisor’a bağlanarak yeni bir satış kanalına daha sahip olacak' dedi.
 
 
Ali Beklen şunları söyledi:
TripAdvisor, Premium iş ortaklarına özel olarak TripConnect Anlık Rezervasyon Sistemi’ni sunuyor. Böylece, HotelRunner kullanıcısı oteller, TripAdvisor üzerinden fiyat ve musaitlik yayınlayarak tek tıklamayla direkt rezervasyon alabiliyor ve oda satışlarını artırabiliyor. TripConnect bağlantısı, rezervasyona hazır ziyaretçileri otele ait HotelRunner rezervasyon modülüne yönlendirerek direkt rezervasyon almayı hızlı ve kolay hale getiriyor.

25-08-2015 10:22

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar