17.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
BOOKİNG.COM HOTELRUNNER İLE İŞBİRLİĞİNE GİTTİ
HotelRunner, Booking.com'un özel teknoloji iş ortakları listesinde yer alan ilk Türk şirket oldu...

Rezervasyon portalı Booking.com, Tercih Edilen Teknoloji Sağlayıcıları listesine Türkiye’den online satış ve kanal yönetim platformu HotelRunner’ı ekledi. HotelRunner, Booking.com’un özel teknoloji iş ortakları listesinde yer alan ilk Türk şirket oldu. 

HotelRunner’ın Booking.com tarafından seçilmesini değerlendiren HotelRunner Kurucu Ortağı Arden Agopyan, “Bu gelişme, HotelRunner’ın otellerine hatasız ve hızlı rezervasyon alma imkanı verdiğinin bir göstergesi olarak bizi gururlandırıyor. HotelRunner platformu olarak kurduğumuz teknoloji platformu ve küresel entegrasyonlar sayesinde otellerin ulaşabildikleri pazarları ciddi oranda genişletebiliyoruz.” diye konuştu.
 
Booking.com Türkiye Bölge Müdürü Rene Riviere de “HotelRunner ile geliştirdiğimiz işbirliğine çok değer veriyor,  hep birlikte hizmetlerimizi geliştirmek ve seyahatçilerin yeni yerler keşfetmesini, en iyi yerlerde konaklamasını sağlamak istiyoruz.” dedi. 

18-09-2015 04:58

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
ZaferCaglayanlar
19-09-2015 14:42
Rentalcars.com ve Economycarrentals
Otel ve acenteler Booking.com gibi firmalardan bıkmış durumdayken, araç kiralama sektörüde aynı sorunlarla karşılaşıyor üstelik 60 kadar car rental brooker sitesi ile başı dertte. Kış aylarında günlük 12 € ya bu sistemlerde araç kiralanıyor, araç kiralama şirketi bu fiyatın %20 sini bu sistemlere ödüyor, yatırım maliyetini bu firmalar çekiyor, sistemler ise parayı kazanıyor. rentalcars ise booking in araç kiralama kısmıdır, sizlerden ricamız turizmi sadece otel ve tur operatorlerı olarak gormeyın, Sektorde Otel, Acente, Operator, Ucak Fırmaları, Rent A Car Fırmaları, Transfer firmaları, tasımacı fırmalar gibi bir sürü ana sektor var. Bizler de bu ucuza araç kiralanmasından bıktık, her sene araçlara %15 civarında zam geliyor, fiyatlar yükseliyor maliyetler artıyor, kasko sigorta şirketlerinde bir sınırlama yok birisi rent a car kaskosunu 6000 tl soyluyor en ucuz 3000 tl dıyor nasıl olurda bu kaskoları yaptırıp 12 euro ya arac verılıyor anlasmıs degılız ? AKKDER ve TOKKDER olarak Bizleri dinleyin haber yapın sorunlarımızı dinleyin Araç Kiralama Kuruluşları Derneği Antalya Akkder CY
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar