21.09.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
FTI'DAN, SUNEXPRESS VE SONNENKLAR İLE TÜRKİYE İÇİN ÖZEL PROGRAM
'Akrabalarını ve Arkadaşlarını Ziyaret Et' sloganıyla uçak bileti fiyatlarında indirim yapılacak projede sunucu Gülcan Kamps de Dostluk Elçisi olarak görev alacak.

 

Almanya’nın üçüncü büyük tur operatörü FTI, Türk – Alman dostluğunun 60. yıldönümü dolayısıyla Türkiye için özel bir program hazırladı.
 
Almanya’nın turizm alışveriş kanalı Sonnenklar TV aracılığıyla SunExpress ve Türk asıllı ünlü TV sunucusu Gülcan Kamps ile yürütülecek ortak projede Türk asıllı Alman sunucu Gülcan Kamps Dostluk Elçisi olarak görev alacak. Kamps 13 Ekim'de Sonnenklar TV'de Mutfaktan Tatil İştahı” adlı programda yer alacak ve en sevdiği Türk yemeklerini hazırlayacak 
 
Dostluk bağların canlandırılacak
 
Sunnenklar TV Genel Müdürü Andreas Lambeck, proje ile ilgili yaptığı açıklamada "Almanya’nın en büyük seyahat alışveriş kanalı olarak Türk turizmine, iki ülke arasındaki dostluk bağlarına yürekten inanıyoruz ve böylesine güzel bir projeyi hayata geçirmekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. En büyük iş ortaklarımızdan SunExpress ile yeni bir proje dolayısıyla tekrar bir araya gelmek kampanyanın başarıya ulaşmasında son derece etkili olacak. Almanya’nın en ünlü TV sunucularından Gülcan Kamps ise, Almanya'ya yüzde yüz entegre olmasına rağmen, Türk anne ve babasının ülkesini çok iyi tanıyor ve Türkiye ve Almanya'daki insanlar arasındaki uzun soluklu dostluğa büyük saygı duyuyor. Bu nedenle kampanyamızda Kamps’ın da yer alıyor olması bizim için oldkça anlamlı" değerlendirmesinde bulundu.
 
60. yılında Türk-Alman dostluğu
 
SunExpress Ticari Direktörü Peter Glade ise, “60. Yıl Alman –Türk Dostluğu” projesini değerlendirdiği açıklamasında: “Bu kampanyanın bir parçası olduğumuz için çok mutluyuz. Bir tatil uzmanı ve güvenilir bir iş ortağı olarak iki ülke arasındaki insanları birbirine bağlamaktan dolayı büyük heyecan duyuyoruz” dedi.
 
Proje ile ilgili açıklama yapan Gülcan Kamps: "Almanya'da yaşayan ve bu ülkeye gönül veren Türk aileler ile Türkiye’nin güzelliklerini görmüş, misafirperverliğini hissetmiş, tatil ülkesi olarak seçmiş milyonlarca Alman vatandaşına sesimi duyurarak bu derin ilişkiyi tekrar güçlendirmek istiyorum" dedi.
 
Sonnenklar TV, son günlerde Türk ve Alman basınında gündeme gelen olumsuz haberlerden uzaklaşarak “60. Yıl Alman –Türk Dostluğu” kampanyasıyla iki halk arasında çok derin bir bağ olduğunu hatırlatıyor. Kampanya ile ilgili Gülcan Kamps, 12 Ekim'de Münih'te saat 16:00'da düzenlenecek basın toplantısı ile tüm detayları ayrıntılı olarak anlatacak.
 

08-10-2017 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar