21.09.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
TUI: YUNANİSTAN İSPANYA'DAN SONRA 2. PAZARIMIZ OLACAK
TUI CEO'su Fritz Joussen, Yunanistan Başbakanı Çipras ile görüştü, Turizm Bakanı ile birlikte basın toplantısı düzenledi...
 
TUI CEO’su Fritz Joussen beraberindeki heyetle Yunanistan’a yaptığı ziyarette, 2018 yılı için hazırladıkları programda Yunanistan’a daha çok ağırlık vereceklerini belirterek 2018’de Yunanistan’ın TUI için İspanya’dan sonra ikinci destinasyon olacağını söyledi.
 
Yunanistan’da bulunduğu sırada çeşitli görüşmeler yapan ve toplantılar düzenleyen TUI heyeti, Yunanistan Başbakanı Alexis Çipras ile görüştü.
 
 
Otel yatırımlarını artıracak
 
Yunanistan Turizm Bakanı Elena Kountoura ile ortak basın toplantısı düzenleyen TUI CEO’su Fritz Joussen, bu ülkeyle ilgili yatırım planlarını belirerek ‘Yunanistan turizmini güçlendirmek için otel yatırımı yapacağız’dedi.
 
TUI'den Yunanistan'a 2.6 milyon müşteri   
 
Almanya’da yayınlanan  FVW Dergisi’ndeki habere göre Joussen, “TUI olara Yunanistan’a gönderdiğimiz müşteri sayısı  yüzde 10 artarak 2.5 milyon kişiye ulaştı” dedi.
 
İspanya'dan sonra 2. pazar
 
Yunanistan’ın TUI için İspanya’dan sonra ikinci destinasyon durumuna geldiğini belirten Joussen TUI´nin iki yıl önce Grecotel´den ayrıldığını anımsatarak TUI´nin şimdi Yunanistan´da hem otel sektöründe hem de kruvaziyer turizminde büyümek istediğini söyledi.
 
Joussen, Girit Adası´nda Yunanistan´daki üçüncü Robinson Club´ın yapılacağı bir arsayı alan TUI’nin ayrıca Rodos Adası´nda 2018 yılında TUI´nin kendi markası olan bir Sensatori otelini açmayı da planlandığını bildirdi.
 
Otel sayısı 42'ye yükselecek
 
TUI şu anda Yunanistan´daki tatil bölgelerinde kendine ait toplam 32 otel işletiyor. TUI Yunanistan'daki otellerini  10 yeni tesis daha ekleyecek.
 
TUI Yunanistan’da incoming faaliyetini de kendine ait incoming TUI Hellas ile yürütüyor. 
 

08-10-2017 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar