22.09.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
'RUSYA'DA 2018'DE 2014 AŞILIP REKOR KIRILACAK'
ALTAV Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, Saint Petersburg lnwetex CIS Travel Market'ın, Rusya pazarı ile ilgili 2018 beklentilerini güçlendirdiğini söyledi.

 

Rusya’nın ikinci büyük kenti St. Petersburg’daki  devam eden lnwetex CIS Travel Market Türkiye’nin  Rusya pazarından 2018 beklentilerini güçlendirdiği bildirildi.
 
 
Kısa adı ALTAV olan Alanya Turizm Tanıtma Vakfı Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu Rusya Tanıtma Müşaviri Alper Özkan ile birlikte Rusya pazarı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, 2018’de Rusya’dan Türkiye’ye gelen ziyarnetçi sayısının rekor yıl olan 2014’ü aşacağını söyledi.
 
 
Rusya-Beyaz Rusya Tanıtma Müşaviri Alper Özkan da "2018'de 5 milyon turistle tüm zamanların rekorunu kırmak için çalışıyoruz" dedi. 
 
lnwetcx CIS Travel Market'in bu yıl 25. yılı olduğunu belirten Özkan şunları söyledi:
 
“Bu önemli fuar. Türkiye olarak bu fuara her yıl kesintisiz katılım gösteriyoruz. İçerik ve dönem olarak fuarın, kış turizmine, sezonun uzamasına ve alternatif turizme katkı sağlayacağını düşünüyorum. 
 
Rusya pazarı inişli çıkışlı bir pazar fakat devlet ve sektörün desteğiyle 4 milyon rakamını aşacağımıza inanıyorum. Kapasite artırımların bu seviyeye işaret ediyor. 20l8'de 5 milyon sayısına ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. 
 

13-10-2017 11:50

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar