21.09.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
TÜRSAB'A HACİZ ŞOKU
Alacaklı bir banka, 3 milyon 567 bin TL tutarındaki alacak nedeniyle TÜRSAB ve Başaran Ulusoy'un mal varlıklarıyla ilgili İstanbul 16'ncı Asliye Ticaret Mahkemesi'nce ihtiyati haciz kararı verildi...

 

Özel bir banka, kısa adı TÜRSAB olan Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'ne bağlı TÜRSAB Seyahat Acentaları Hizmetleri Limited Şirketi'ne, 3 milyon 567 bin TL tutarındaki alacak nedeniyle İstanbul 14'üncü İcra Müdürlüğü aracılığıyla haciz işlemi başlattı.
 
TÜRSAB Seyahat Acentaları Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti ve şirket adına TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy adına yapılan icra işlemine ek olarak TÜRSAB ve Ulusoy'un mal varlıklarıyla ilgili İstanbul 16'ncı Asliye Ticaret Mahkemesi'nce ihtiyati haciz kararı verildi. 
 
Doğan Haber Ajansı (DHA)’dan Mehmet Çınar’ın haberine göre bankanın 3 milyon 567 bin 517 TL'lik alacağına karşı mahkeme yoluyla aldırdığı ihtiyati haciz kararı, Kültür ve Turizm Bakanlığı dahil üçüncü kişileri de kapsıyor. TÜRSAB'a yönelik 3,5 milyonu aşan borç nedeniyle başlatılan haciz işlemi ve ihtiyati haciz kararıyla ilgili Kültür ve Turizm Bakanlığı da bilgilendirildi. Haciz işlemiyle ilgili alacaklı banka ile TÜRSAB arasındaki görüşmelerin devam ettiği belirtildi.
 
 
                     TÜRSAB bünyesindeki şirketler
 

07-11-2017 12:45

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
ErgünGÖREDE
07-11-2017 17:17
NİHAYET
NİHAYET : TAHMİN ETTİĞİM GİBİ YILLARDI TÜRSAB,BI ...................! BİZ ACENTECİLERİ ALNAY ANTALYA MANAVGAT SİDE VE DİĞER BELDE BÖLGELERDE MEVCUT OLAN ACENTELERDEN KENDİSİNİ DESTEKLEMEMİZİ İSTEYEN VE BİZE BÜYÜK VAADLERDE BULUNAN AMA HİÇ BİR ZAMAN DEDİĞİNİ YAPMADI BENİM ACENTAM ALANYADA YAĞAN SAĞNAK YAMURLARDA TAMAMEN SULAR ALTINDA KALMIŞ TI VE BEN KENDSİNDEN ISRARLA RİCA ETTİM BANA YARDIM EDİLMESİ İÇİN HER TÜRLÜ YAZIŞMALARIMI FAX VE TELEFONLA BİLDİRDİĞİM HALEDE HİÇ BİR ZAMAN ZARARIM KARŞILANMADI VE AYRICA ORTA DOĞU SAVAŞINDA GÖRDÜĞÜM ZARARIMI KARŞILAYACAĞINI SÖYLEYİP AMA HİÇ BİR ZAMAN BANA HER HANGİ BİR ÖDEME YAPILMADI AMA BEN DAHA SONRA DUYDUM Kİ ALANYADA BAŞKA ACENTELERE VERMİŞ AMA KİMLERE VERMİŞ TABİKİ KENDİSİNE YAKIN ACENTE SAHİPLERİNE VERMİŞ MEĞERSEM .BEN ŞİMDİ BURADAN SORUYORUM SİZ DE KENDİNİZE SORMAZMISINIZ BU KADAR OTOBÜSLERE NASIL SAHİPLENİLİRKİ KENDİNE İSTANBUL DA EN BÜYÜK TAŞIMA ŞİRKETYİNİ KURDU EN KISA ZAMAN ZARFI İÇİNDE BAŞARAN ULUSOY ADI ALTIN DA AMA BAK ŞİMDİ ALLAHIN PARMAĞI YOK Kİ PARMAĞINI GÖZÜNE SOKSUN KESİNLİKLE ELİNDEN BÜTÜN MALLARINIA HACİZ KONULMALI O PARALAR BENİM VE BENİM GİBİ NİCE LOKAL ECENTELERİN HAKLARIDIR HİÇ ŞÜPHEM YOK AMA BURASI TÜRKİYE ABİ NE YAPACAKSIN !!!!!!!!!!
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar