21.09.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
CORENDON, ANTALYA KOLTUK KAPASİTESİNİ % 50 ARTIRACAK
Corendon Airlines, 2018 uçuş planında Avrupa ülkelerinden Antalya'ya yapacağı seferlerin toplam koltuk kapasitesini yüzde 50 artıracağını açıkladı.

 

 
Corendon’dan yapılan yazılı açıklamada özellikle Hollanda, Belçika ve Almanya pazarlarında pazar payını yukarıya taşıyacak şekilde planlamalar yapıldığı belirtilerek Antalya hattında sununaln koltuk kapasitesinin yüzde 50 oranında artırılacağı bildirildi.
 
Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, “Avrupa’daki tur operatörlerinden aldığımız iyi sinyaller ve gelen olumlu mesajlar sayesinde 2018 turizm sezonundan umutluyuz. Biz de Corendon Airlines olarak 2018’de özellikle uzman olduğumuz Hollanda, Belçika ve Almanya pazarlarında pazar payımızı yukarılara taşıyacak şekilde planlamalar yaptık ve sunduğumuz koltuk sayısını yüzde 50 oranında arttırdık. Geçtiğimiz yıl sektör, Avrupa’dan Türkiye’ye uçacak uçak bulmakta zorlanmıştı. 2018 için önlemlerimizi şimdiden alarak Antalya’ya planlanan uçuşlarımızı çoğalttık” dedi.
 
Almanlar Türkiye’nin Öneminin Farkında
 
Yıldıray Karaer, 2018 sezonu için planlamalarını yaparken Almanya pazarında 25 farklı tur operatörü ve bir çok acenta ile görüştüklerini ve Alman tur operatörlerinin Türkiye’nin turizm sektörünün lokomotifi olduğunun bilincinde olduğunu belirterek, “2018 için tur operatörleri, oteller ve havayolları ile el ele vererek ibreyi Türkiye’ye çevirmek için sürekli projeler üretiyorlar” dedi.
 
Yazılı açıklamada Karaer’in şu değerlendirmeleri de yer alıyor:
“Belçika ve Hollanda’da faaliyet gösteren kendi tur operatörümüzün rezervasyonlarına baktığımızda da 2015 sayılarını yakalayabileceğimize olan inancımız artıyor. Bu yıl Hollanda ve Belçika için 350.000; bir diğer önemli pazarımız olan İskandinav ülkeleri için ise 150.000 koltuk planladık. Ayrıca 2016’da ilk kez uçmaya başladığımız Rusya’da da güçlü tur operatörleri ile yapacağımız ortak çalışmalarla Pazar payımızı arttırmak hedefindeyiz. ” 
 

10-11-2017 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar