21.09.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
2 Yorum | Yorumlar
GENEL KURUL ÖNCESİ TÜRSAB'TAN İSTİFA
Denetim Kurulu üyesi Cuma Gülnar 'Verdiğimiz sözleri yerine getiremedik' deyip istifa etti

 

 
 
Kısa adı TÜRSAB olan Türkiye Seyahat Acenteleri Birilği’nin 2-3 Aralık’ta yapılacak Genel Kurulu ile ilglii tartışmalar sürerken, birliğin Denetim Kurulu Üyesi Cuma Gülnar, görevinden istifa etti.
 
Seçim yarışında yaşanan rekabetin etik sınırlar içinde kalması gerektiğini savunan Cuma Gülnar, "Verdiğimiz sözleri yerine getiremedik" diyerekt istifa etitğini bildirdi.
 
Başaran Ulusoy'un bir önceki seçimdeki vaatlerini de yerine getirmediğini hatırlatan Cuma Gülnar, "İnsanlara verdiğimiz sözleri yerine getiremedik. 20. senesine girmiş bir yönetim var. Hiç bir şey yapmayarak, aynı vaatlerde bulunularak, bu işin sürdürülmeye çalışılmasını doğru bulmuyorum" dedi.
 

14-11-2017 10:33

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
mösyö
19-11-2017 11:44
eh nihayet anlamaya başladılar
Biraz akıllanın artık,21 yüzyılda hala 20.ci yüzyıl kafasıyla turizmi yönetenler çekilin artık sadece kaybolan yıllara yazık. kravat takıp fuarlarda boy göstermekle yapılmıyor günümüzde işler Güle güle Başaran Ulusoy
ErgünGÖREDE
14-11-2017 11:16
adam gibi adammış
NİHAYET ADAM GİBİ ADAM ANLAMIŞ 20 YIL HİÇ BİR YENİLİK GETİREMEYEN YÖNETİM DAHA BUNDAN SONRASI DA HİÇ OLMAYACAĞINA KANAAT GETİREN VE EN DÜRÜST KARARINI VERMİŞ KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM ERGÜN GÖREDE
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar