21.09.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
ANEX TOUR VİETNAM'DA TAYFUNDAN ZARAR GÖRENLERE YARDIM ETTİ
Vietnam'da da faaliyety gösteren Tur operatörü Anex Tour, Vietnam'da tayfundan zarar gören vatandaşlara yardım paketleri gönderdi.
Geçen hafta sonu Vietnam’ın orta ve güney kesimlerinde etkili olan Damrey tayfunundan sonra, ANEX Tour, bölgede yasayan ve evleri hasar gören ailelere el uzattı. Şirket genelinde başlatılan kampanyada yardımlar iki aşamada yapıldı. İlki şirket çalışanları ve aileleri için; ikincisi ise bölgede yasayan ve mağdur olan ailelere yardım edildi. Yârdim kampanyasına katılan ANEX Tour Vietnam gönüllü ekibi bölgede yasayan insanlara özel hazırlanmış yârdim paketlerini kademeli olarak ulaştırdı: 08.11.2017 tarihinde Van Phu kasabasında 140 aileye; 09.11.2017 tarihinde Van Ninh kasabasında 160 aileye yardım paketleri verildi.
 
 
ANEX Tour Vietnam, son üç yılda Vietnam’ın merkez illerinde selden zarar gören bölgelerde yasayan insanlara yönelik çeşitli yardım kampanyaları düzenlemişti. 2014, 2015 ve 2016 yıllarında Khanh Hoa Eyaletinin sosyoekonomik kalkınmasında katkılarından dolayı ustun basari belgesi alan ANEX Tour Vietnam, 2017 yılında Binh Thuan eyaletinin turizmde gelişmesine katkılarından dolayı teşekkür sertifikası aldı. 
 
Şirket, 2017de Vietnam Turizm Bakanlığı tarafından Uluslararası Inbound Seyahat dalında teşekkür belgesi aldı.
 

15-11-2017 09:47

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar