23.10.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Fehmi KÖFTEOĞLU
Fehmi
KÖFTEOĞLU
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
CYPRUS PARADİSE VE PREMİER'E BRİTİSH TRAVEL AWARDS ÖDÜLÜ
İngiltere'den KKTC'ye en fazla turisti taşıyan, Cyprus Paradise ve Cyprus Premier şirketi, 2017 British Travel Awards'ın (Britanya Seyahat Ödülleri) 'Doğu ve Güneydoğu Avrupa'ya Seyahat Düzenleyen En İyi Tatil Şirketi' ödülünü 5'inci kez kazandı.

 

İngiltere genelinde tüketiciler ve seyahat profesyonelleri arasında yapılan seçimle verilen , başarı ve İngiltere Seyahat Ödülleri sahiplerini buldu.
 
Bu yıl; en iyi tur operatörü, seyahat acenteleri, hava yolları, kiralık araba şirketleri gibi kategorilerde yapılan tören, Londra’da Battersea Parkın’daki Evolution Centre de yaklaşık bin katılımcıyla gerçekleşti.
 
Kuoni, Thomascook, Thomson, Emirates, P&O ve Brittany Ferries gibi şirketlerin de katıdığı İngiltere Seyahat Ödülleri'ni alanlar arasında Cyprus Paradise ve Cyprus Premier de var. İki şirket ödülü 5’inci kezden beri alıyor.
Cyprus Paradise ve Cyprus Premier, Kuzey Kıbrıs’a her yıl 20 bini aşkın turist taşıyor.
 
Cyprus Paradise ve Cyprus Premier'in direktörleri, Dimağ Çağıner ve Dr. Muhammet Yaşarata böylesi önemli bir ödülü kazanmanın gururunu yaşadıklarını söylediler. 
 
Çağıner, “DMG Gurubu olarak yalnız İngiltere’den değil, diğer Avrupa ülkelerinden ve Türkiyemizden de ülkemize turist getitiriyoruz. Gelecek yıllar içerisinde Cyprus Paradise’ı diğer Avrupa ülkelerinden de turist taşıyor hale getireceğiz. Turizm, adamızda bir yaşam şekli olmalı ve ülke ekonomisinin can damarı olduğu hiçbir zaman unutulmamalı" diye konuştu.
 
 
Şirket direktörü Dr. Muhammet Yaşarata da, “Bu başarı, yıllardır DMG Gurubu, Cyprus Premier ve Cyprus Paradise ailesinin müşterilerine vermiş olduğu kaliteli hizmetin ve ilginin bir ürünüdür" dedi. 
 
"Kuzey Kıbrıs’a taşıdığımız tüm müşterilerimiz bizlere oylarını vererek bu ödülü kazandırdılar" diyen Dr. Yaşarata, "Bu ödül, gerek İngiltere’de, gerekse Kuzey Kıbrıs’ta çalışan DMG Gurubu, Cyprus Premier ve Cyprus Paradise ailesinin; KKTC’ye taşıdığı turistlere, göstermiş olduğu özverili ve başarılı hizmetlerin bir sonucudur” diye konuştu. 
 
Dr. Yaşarata, bu ödülü kazanmalarında emeği geçen herkese teşekkür ederek, ilerleyen yıllarda da yine böyle başarı ödülleri kazanmak için çalışacaklarını belirterek, “Ülkemizde ulusal ekonomi politikası, turizm, olmalıdır” diye devam etti.    
 

04-12-2017 16:31

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar