19.10.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Fehmi KÖFTEOĞLU
Fehmi
KÖFTEOĞLU
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
ATLASGLOBAL'A, SKYTRAX'TAN 4 YILDIZ HAVA YOLU SERTİFİKASI
Şirketin yönetim kurulu başkanı Murat Ersoy ilk denemede ''SKAYTRAX'' sertifikası alan hava yolu şirketi olduklarını belirtti...

 ''Skaytrax, Sadece hava yolu şirketi olmadığını,  hava yolu yatırımalarını , havalimanlarını danetleyen  derecelendiren .. İngiltere merkezli  Skytrax  400 hava yolu şirketini denetliyor ve kalitelerine göre derecelendiriyor.
 

Murat Ersoy,Skytrax sonuçlarına göre sadece 10 hava yolu şirketinin 5 yıldız aldığını ''Bizim bulunduğumuz 4 yıldız kategorisinde , 41 tane hava yolu şirketi olduğunu, dünyada bizden daha iyi  hava yolu şirketi sayısısının sadce 10'olduğunu'' söyledi.

Ersoy,Skytrax değerlendirmesinde 10 hava yolu şirketinin 5 yıldız aldığını ,''Bizim bulunduğumuz 4 yıldız kategorisinde ,41 tane hava yolu şirketi var. Bu demek ki ''Dünyada bizden daha iyi olan hava yolu şirketi sayısı sadce 10.'' dedi.

Ersoy,''Yolcusunu en çok seven hava yolu şiketiyiz''sloganıyla yola çıktıklarını ve yolcunun en sevdiği hava yolu olduklarını .Bunu ''MİSAFİRLERİMİZİ PAKS OLARAK GÖRMEDİK''onlara dostça yaklaştık önce misafirimiz dedik.

Ersoy, ''Ekonomi kabininde  koltuk aralarını 77 cm. Business'daki koltuk aralığını ise  100 cm yaptık. Ben kendim rahat etmediğim koltuğu müşteriye sunmam, Ücretsiz koltuk seçimi olanağı sunduk.. Şu anda Türkiye'de gerçek Business Class hizmeti sunan tek hava yolu şirketiyiz.'' diyerek  devam etti.

 Ersoy,''2018'de Rusya'da uçtuğmuz nokta sayısı 14'ten 20'ye, yolcu kapasitemizi de  iki katına çıkarıyoruz. Geçen sene haftada 80 olan sefer sayısınıda  2018'de 160 sefer olarak yapacağız.

Rusya ile vizelerin kalkması durumunda,Rusya'da bir çok noktaya uçacağız

2018 'de  Avrup'da çok büyük uçuşlar olacağını düşünüyoruz.  Avrupalı transit yolcu sayısında artma bekliyoruz

2018'de fiyatlar dolar bazında sabit kalacak ancak TL bazında artacak. Petrol ve döviz fiyatlarındaki artış ortada.''dedi.


 


05-12-2017 11:16

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar