19.10.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Fehmi KÖFTEOĞLU
Fehmi
KÖFTEOĞLU
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
UKRAYNA'NIN 'NO1 CHOİSE OF THE YEAR' ÖDÜLÜ CORAL'A VERİLDİ
Bu yıl 17'ncisi Kiev'de Regent Hill'de düzenlenen törende verilen 'No1 Choice of the Year' ödülünü üst üste iki yıldır Coral Travel kazanıyor

 

  
 
Ukrayna’da 2000 yılından beri düzenlenen ‘No1 Choice of the Year’ ödülü Coral Travel’e verildi.
 
Bu yıl 17”ncisi Kiev'de Regent Hill'de ‘No1 Choice of the Year’ ödül töreninde ödüle layık görülen firmalara plaketleri verildi.
Oti Holding bünyesindeki Coral Travel üst üste iki yıldır bu ödülü kazanıyor.
 
‘No1 Choice of the Year’ araştırması, araştırma şirketi Kantar TNS tarafından, ürünün piyasadaki konumunun kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesinden oluşan özel bir yöntemle yürütülüyor.
 
 
Coral Travel Ukrayna Direktörü Tataina Prokopenko, ‘Şu an turizmde pazar lideri markalardan biri olmak ve üst üste iki yil  birincilikle ödüllendirilmekten dolayı gurur duyuyoruz. Her yıl  toplam satışımızın içindeki çocuklu aile  sayısı artıyor. Özellikle en önemli destinasyonumuz  Türkiye’de  ürün seçimini  bu doğrultuda yapıyoruz  ve Sun family Club konsepti ile destekleyerek en iyi aile tatili hizmetini  veriyoruz’ dedi.
 
Ukrayna’da 2008 yılında faaliyete geçen Coral Travel Ukrayna'nın beş şehrinde ofisleri bulunuyor. Ukrayna'nın 80 şehrinde 290 acenteyle ülkenin en yaygın ve en fazla satış ofisi ile faaliyet gösteren Coral Travel Ukrayna, "Seyahat Acentesi Ağı Coral Travel" ve "Seyahat Acentesi Ağı Coral Elite Service" adlı 2 perakende zinciri bulunuyor.
 

06-12-2017 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar