18.10.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Fehmi KÖFTEOĞLU
Fehmi
KÖFTEOĞLU
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
BAKANIN 'TUVALET İZNİYLE OTEL YAPILMIŞ' İDDİASINA GÜMTOB'TAN YANIT : 'ÖYLE DEĞİL'
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun 'Adam tuvalet izni almış, otel yapmış' açıklamasına yanıt veren GÜMTOB Başkanı Haluk Beceren, 'Uludağ'da tuvalet izniyle yapılmış otel yok' dedi...

 

 
 
Uludağ'da, turizmin tüm yıla yayılması amacıyla düzenlenen 'Dört Mevsim Uludağ' çalıştayı’nda konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun “Adam tuvalet izni almış, otel yapmış. Bunların gereğini yaptık” açıklamasına Güney Marmara Turistik Otelciler Birliği (GÜMTOB’tan yanıt geldi. GÜMTOB Başkanı Haluk Beceren, Uludağ’da tuvalet izniyle yapılmış otel yok” dedi.
 
Haluk Beceren, Bakan Eroğlu'nun sözünü ettiği olayın bir kaç yıl önce yaşandığını ve adı geçen yapının otel olmadığını belirterek bakanın bu konuda yanlış bilgilendirilmiş olabileceğini söyledi. Beceren, ''Orada kaçak yapılan yapı bir otel değildi. Bir otelin mekanik tesis istasyonu yapıldı. İçinde tuvalet de olabilir. Ancak ‘tuvalet yapacağım’ izni alınmadı. Kaçak olduğu söylenen yapıda 3 oda da yapılmış. Ancak otel yapılması gibi bir durum söz konusu değil” dedi.
 
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu sözkonusu toplantıda yaptığı konuşmada ayrıca şunları söylemişti
 
Bugün 12 tesisin temelini atacağız. Uludağ'a çok para harcayacak turistleri çekmek gerekir.
Sizlerin tavsiyeleri bizim için önemlidir. Orman ve Su İşleri Bakanlığı olarak turizmcilere ne gerekiyorsa vermek bizim boynumuzun borcu. Uludağ'a çok para harcayacak turistleri çekmek gerekir. Uludağ'ı birlikte yöneteceğiz."  
 

05-01-2018 09:55

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar