20.11.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
TARSUS'A 4 YILDIZLI OTEL
Tarsus belediyesi tarafından planlanan içinde 103 odalı 4 yıldızlı otel de olan 27 katlı karma proje için ilk imzalar atıldı
 
Tarsus Beledive Başkanı Şevket Can, Tarsusluların yıllardır beklediği bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. 
 
Tarsus Belediyesi tarafından Kültür Merkezi yanındaki alana yapımı planlanan ve daha önce ihalesi yapılan otel, konut ve işyerlerinden oluşacak projenin imzaları  atıldı. 2 bloktan oluşan proje, 4 yıldızlı otel, konut, ofis, mağazalar ve otopark olmak üzere 27 kat olarak planlandı. İmza töreninde konuşan Belediye Başkanı Şevket Can, Tarsusluların yıllardır beklediği bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "3 yıldır çalıştığımız karma projemizin ihale sözleşmesini imzalamak üzere toplandık. Çukurova'nın en büyük karma projesinin imzasını atacağız. Projeye göre otelimiz 103 oda 2 bloktan oluşmaktadır. Şehrimizin en yüksek binası olacak. 24 katlı, eksi 3 kat otopark olmak üzere toplam 27 katlı olacak. 2 bloktan oluşan projenin ilk bloğu otel ve konut olacak şekilde tasarlandı. 
 

11-02-2018 10:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar