19.10.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Fehmi KÖFTEOĞLU
Fehmi
KÖFTEOĞLU
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
ATLASGLOBAL,RUSYA VE KAZAKİSTAN'DAN DALAMAN VE ANTALYA'YA 22 ŞEHİRDEN UÇACAK
Atlasglobal Havayolları Rusya ve Kazakistan'dan Anex ve Intourist ile yaptığı anlaşmalar çevreçevinde 2 milyonu aşkın turisti Türkiye'ye taşımayı hedefliyor...

 

 
Atlasglobal Havayolları bu yıl Antalya’ya 1 milyon 750 bin, Dalaman’a ise 300 bin turist  taşıyacak.
 
Atlasglobal’in Rusya ve BDT Bölge Temsilcisi Orhan Sancar, Rusya ve Kazakistan’dan Antalya ve Dalaman’a 22 ayrı şehirden uçacaklarını söyledi.
 
Sancar, Anex Tour ve Intourist ile yaptıkları anlaşmalar ile Rusya ve Kazakistan’dan 2 milyonu aşkın turisti Türkiye’ye taşımayı hedeflediklerini belirterek, erken rezervasyon döneminde satışların yüzde 25’ini gerçekleştiğini söyledi.
 
2017 yılında Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkerinde gösterdiği performans ve elde ettiği sonuçlar ile 2018 yılı için 3 katına çıkan talebi karşılamak amacıyla destinasyon sayısını 22 gibi rekor bir sayıda arttırdıklarını söyleyen Orhan Sancar, uluslararası arenada büyüme stratejisi doğrultusunda yurt dışındaki tarifeli uçuş noktalarını artırmaya devam edeceğini belirtti.
 
Sancar, Antalya ve Dalaman çıkışlı direk seferlerin Rusya’daki 19 yeni uçuş hattının başta St. Petersburg ve Moskova olmak üzere önemli şehirleri kapsadığını, Kazakistan uçuş noktalarının ise Astana, Almati ve Karaganda olduğunu söyledi.
 
Tur operatörü ortakları ile tarifeli seferler düzenleyerek ana hedeflerinin Türkiye’ye gelecek olan turist sayısının arttırılması ve perakende pazarlama yöntemi ile turizmin 12 aya yayılması olarak açıklayan Sancar,  Atlasglobal’ın verdiği hizmetlerdeki kalite sonucunda rakip havayollarının da hizmet kalitelerini yeninden gözden geçirmek zorunda kaldıklarını ifade etti.
 

14-02-2018 11:57

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar