21.09.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
MEETİNG POİNT LABRANDA'DAN SONRA 4 OTEL MARKASI DAHA OLUŞTURDU
Tur opqeratörü FTI bünyesindeki Meeting Point, otel markalarına yenilearini ekledi. Otelciliğee Labranda ile başlayan grup, farklı kategoriden 4 yeni marka daha oluşturdu

 

 
 
FTI’nin Meeting Point üzerinden konaklama alanında büyümeye devam ediyor. Grup bünyesihndeki Labranda oteli marnkasına dört yeni marka daha ekledi.
 
Konuyla ilgili yapılan açıklamada yeni markaları ile birnlikte otel marka sayısının 5’e çıktığı belirtilerek, farklı kategorilerle daha geniş yelpazedre hizmet verilmek istendiği bildirildi.
 
Açıklamada şöyle deniyor:
Meeting Point Hotels olarak yeni otel markalarımız olan; Kairaba Hotels & Resorts, Clubs Plus Resorts, Budget Hotels ve kısa süre önce hayata geçirdiğimiz Design Plus ile 2015’ten bu yana 50’yi aşkın otelde faaliyet gösteriyoruz.
Labranda ile birlikte otel markalarımızınr sayısı 5’e çıktı. 
 
Meeting Point Hotels bünyesinde Türkiye’de 10 otelimiz bulunurken Grubumuz; Mısır’da 8, Yunanistan’da son yatırımı Labranda Sandy Beach and Sandy Villas ile 7 otele ulaştı. Bunlara ek olarak, kısa bir süre önce Gran Canaria ve Tenerife’de bulunan 3 otel de Meeting Point Hotels bünyesinde hizmet vermeye başladı.”
 

06-03-2018 12:09

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar