22.09.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
TTYD, GELENEKSEL HALE GETİRECEĞİ TOPLANTILARIN İLKİNİ ANTALYA'DA YAPTI
TTYD'nin ilk Üye Etkileşim Toplantısı'nda ITB Berlin ve Moskova MITT Fuarlarından sonra Cannes'da gerçekleştirilecek olan MIPIM'e katılma kararı alındı.

Kısa adı TTYD olan Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD), geleneksel hale getireceği topylantılarının ilkini Antalya’da yaptı Üye Etkileşim Toplantısı’nda ITB Berlin ve Moskova MITT Fuarlarından Cannes’da gerçekleştirilecek olan MIPIM’e katılma kararı alındı….

TTYD’den yapılan açıklamada Antalya’da turizm sektörünün paydaşları ve üyeleriyle bir araya gelindiği belirtilerek.” Her ay farklı bir kentte “Üye Etkileşim Toplantıları” düzenleyeceği bildirildi.
 
 
İlk Üye Etkileşim Toplantısı’nın , Berlin’de 5-7 Mart tarihlerinde Berlin’de düzenlenen ve dünyanın önde gelen turizm yatırımcılarının buluştuğu IHIF (International Hotel Investment Forum) öncesinde yapılmasının ayrı bir önem taşıdığı belirtilerek,. IHIF’e ilk kez Dernek olarak katılım gösteren TTYD’nin, 50 milyar yatırım portföyü ile özel sektörün turizmde yaptığı yatırımların yüzde 60’ını temsil ettiğei belirtiliyor.
 
Açıklamada TTYD olarak IHIF’in ardından ITB Berlin’e ve Cannes’da gerçekleştirilecek olan MIPIM’e katılınacağına işaret edildi.
 
Turizmde STK’ların Ortak Hareketi Önemli
 
Toplantıda konuşan TTYD Başkanı Oya Narin 2015-2016 daralma döneminde sorunların çözümü için bir araya gelen turizm STK’larının Türkiye’nin uzun vadeli turizm stratejisinde de ortak hareketlerinin sektörün önünü açacağını ve TTYD olarak bunun takipçisi olacaklarını belirtti. 
 
Üye Etkileşim Toplantıları’nın ikincisinin 10 Nisan’da Ankara’da gerçekleştirileceği bildirildi
 

06-03-2018 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar