21.09.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
TÜRSAB'DAN ACENTALARA %25 İNDİRİMLİ MÜZE BİLETİ
TÜRSAB'ın yeni Yönetim Kurulu, TÜRSAB Ltd'yi aradan çıkararak üyelerine yüzde 25 indirimle bilet temin etmeye başladı.
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB)'nin yeni yönetimi müze ve ören yeri biletlerine de el attı. TÜRSAB Ltd'yi devreden çıkaran yeni yönetim biletlerin TÜRSAB-DÖSİMM iş birliğiyle doğrudan temin edileceğini duyurdu.
 
Yapılan duyuruda Başaran Ulusoy yönetiminin %20 olarak yansıttığı indirim oranının da ihale şartnamesinde belirtilen %25 olarak yansıtılacağı vurgulandı.
 
Konuyla ilgili olarak TÜRSAB'dan yapılan duyuru şöyle:
 
Bugün itibari ile Birliğimize yapılacak Müze ve Örenyeri Bilet talepleri DÖSİMM-TÜRSAB iş birliği ile üyelerimize temin edilecektir
 
Bilet talebi ve buna ilişkin ödemelerin, biletlerin kullanım tarihinden en az 10 gün önce aşağıda verilen Birlik hesabına yapılması kaydı ile Acentalarımız, ikinci bir bildirime kadar ihale şartnamesine göre asli hakkı olan %25 indirimle bileti TÜRSAB’dan alabileceklerdir.
 
Bilindiği üzere TÜRSAB - DÖSİMM şartnamesi uyarınca Birliğimize tanınan indirimli bilet için son gün 30.04.2018 olup adet sınırlaması bulunmamaktadır. Biletlerin kullanım süresi ise 1 yıldır. %25 indirim oranı işbu duyuru tarihinden sonra Birliğimiz üzerinden yapılan talepler için geçerli olup, daha önceki tarihlerde başka kurum/kuruluş/şirket vb üzerinden yapılan talepleri kapsamamaktadır.
 

09-03-2018 04:05

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
TurizmciMurat
10-03-2018 12:03
Güzel haber
Güzel haber zira olması gerekeni uygulamaya koymuş yeni Türsab yönetimi. Ancak Dösim ile görüşülüp bilet talebi olan acentaların yıl boyu ne zaman isterlerse indirimli bilete ulaşmalarını sağlamaları daha güzel olurdu. Zira şu anda önümüzde bir forecast olmadığı için iş geldikçe bilet alabiliyoruz fazla bilete de kimsenin önden para yatıracak hali yok diye düşünüyorum.
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar