21.09.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
RİXOS'UN MARDAN İLGİSİ YİNE GÜNDEMDE
Rixos'un sahibi konuyla ilgili olarak bir hafta sonra açıklama yapacağını söyledi.

 

Yapımı, açılışı ve faaliyette olduğu süre boyunca farklı nedenlerle sık sık tartışılan Antalya Lara’daki Mardan Palace2015’te Halkbank’ın borcundan olayı  icra yoluyla aldığı otel bu kez Rixos tarafından alınacağı iddiasıyla gündemde.
 
Hürriyet Gazetesi’nden Jale Özgentürk’ün haberine göre Rixos’un sahibi Fettah Tamince önümüzdeki hafta konuyla ilgili açıklama yapacak.
 
Konu daha önce de gündeme gelmiş ancak Tamince otelle ilgilenmediklerini söylemişti.
 
Bu kez konunun yeniden gündeme gelmesi üzerine  Fattah  Tamince’yi  aradığın yazan Özgentürk  Tamince’nin “Evet ilgileniyoruz, görüşüyoruz ama henüz sonuçlanmadı. Haftaya detaylı bilgi vereceğim” dediğini yazdı.
 
İşletmeci Olimpus’a 250 milyonluk haciz
 
Öte yandan otelin işletmeci şirketi olduğu belirtilen Olimpus İnşaat hakkında da iflas kararı verildi. O günlerde gazetelere açıklama yapan Mardan Palace Hotel Genel Müdürü Selçuk Şentepe, iflas kararının Bank Of Moscow’a 250 milyon dolar civarındaki borç nedeniyle alındığı belirtiyor, iflas kararını duyduklarını, ancak detaylar hakkında bilgi sahibi olmadıklarını söylüyordu.
 

12-03-2018 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Mahirkara
15-03-2018 11:32
Nasıl çaldınız insanların hakkını
allah belanızı versin o kadar insanın hakkını vermeyip 6 Ay lik maaşlarını tazminatlarını Ödem e sonra başkasına kiraya ver insanlar haklarini ala bilmek için yillarca uğraşsın asıl suçlu o eski genel müdürler hiç bir zaman çalışan insanlarin haklarını savunmadılar sadece kendi cebini düşündüler allah hepsinden halkımız bu dünyada almazsa öbur dünyada alsin
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar