21.10.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Fehmi KÖFTEOĞLU
Fehmi
KÖFTEOĞLU
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
SATILDIĞI İDDİALARI DOLAŞAN ATLASGLOBAL 6 SEFERİ DURDURDU
Şirket, 25 Nisan'dan itibaren İstanbul Atatürk Havalimanından Tiflis, Mahaçkale, Krosnodar, Hamburg, Zürih ve Zaporijya'ya yaptığı uçuşlara son verecek.

 

Bir süreden beri hergün yeni bir iddia ile gündeme gelen AtlaesGlobal Havayolu şirketi 6 kente yaptığı tarifeli uçuşları sonlandıracağı belirtiliyor.AtlasGlobal’in  bunların dışında başka tarifeli seferleri de iptal edeceği idida ediliyor.
 
Kokpitaero’nun Hava Sosyal Medya’ya dayandırdığı habere göre şirket, 25 Nisan’dan itibaren İstanbul Atatürk Havalimanından Tiflis, Mahaçkale, Krosnodar, Hamburg, Zürih ve Zaporijya’ya yaptığı uçuşlara son verecek.
 
Şirket, yaz sezonunda ağırlığını charter yani tarifesiz uçuşlara vereceğini açıklamıştı. AtlasGlobal, ağırlıklı olarak Antalya ve Dalaman’a turist taşıyacak.
  
AtlasGlobal ile ilgili ekim ayı sonrası ise belirsizliğini sürdürüyor. Şirketin Antalya merkezli devam etmesi tartışılan konular arasında. Geçtiğimiz haftalarda Murat Ersoy, kişisel ortaklığının olduğu ATSTEAM teknik bakım şirketini İsviçreli bir yatırım grubuna satmıştı.
 
AtlasGlobal’in 25 Nisan’dan itibaren sonlandıracağı tarifeli seferler şunlar
 
Tiflis
Mohaçkale
Krasnodar
Hamburg
Zürih
Zaporijya
 

02-04-2018 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
acenteci
02-04-2018 22:48
mağrur olma padişahım senden buyuk Allah var
ne güzel en iyi 2. havayolu iken bir anda hava 1500 e çıktı acenteleri yok saydı iç hatlarda en çok satan iken tek para kazanan havayolu iken bir anda iç hatları azaltırsan acentelerin komısyonunu 15 liraya düşürürsen sadece acenteciler az kazansın diye program yazdırırsan internette buyumeye çalışırsan sonu budur İşsiz kalan binlerce acenta çalışanın ahı çıkar...Hayırlı olsun yakında Pegasus un da kokusu çıkar inşallah.
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar