24.09.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
BAKAN TALİMAT VERDİ ARAZİ TAHSİS EDİLDİ
Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş'un talimatı ile Ordu'nun Kabadüz Çam başı ve Aybastı Tolgar yaylalarında iki yatırımcıya otel için arsa tahsis edildi...

 

Ordu Milletvekili olan Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Ordu'da turizm gelişmesi için kamu yatırımının yanı sıra özel girişimcilere de destek verdiklerini açıkladı.
 
Çambaşı Yaylası
 
Bakan Kurtulmuş, bu amaçla 'Turizm Merkezi" Çambaşı Yaylasında 'Turizm Yatırımcılarına Kamu Taşınmazı Tahsis Şartnamesi" kapsamında; Ordu İli, Kabadüz İlçesi, Yokuşdibi Musakırık Mahallesi sınırları içerisinde kalan orman vasfı ile Hazine adına kayıtlı, 5 özel parsel numaralı yaklaşık 40.159,42 m2 yüzölçümlü taşınmaz üzerinde, 110 yatak kapasiteli 3 yıldızlı otel tesisi gerçekleştirilmek üzere Çambaşı Yat. Tur. Enerji İnş. Tic. A.Ş. adına ön izin verildiğini söyledi.
 
Toygar Köyü'ne 250 yataklı tatil köyü 
 
Aynı şartname doğrultusunda 'Turizm Merkezi" kapsamındaki; Ordu İli, Aybastı İlçesi, Toygar Köyü, Kabaktepe Mevkiinde yer alan, orman vasfı ile Hazine adına kayıtlı olan 1 özel parsel numaralı yaklaşık 412.209 m2 yüzölçümlü taşınmaz üzerinde, 250 yatak kapasiteli kırsal turizm tesisi (yayla evi) yapılması gerçekleştirilmek üzere, İzzet Akıllı adına ön izin verildiği de bildirildi. 
 

09-04-2018 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar