19.10.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Fehmi KÖFTEOĞLU
Fehmi
KÖFTEOĞLU
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
ATAV'DAN 'PERGE YILI'NDA 'BİR SÜTUN DA SEN DİK' KAMPANYASINA DESTEK ÇAĞRISI
ATAV Başkanı Yeliz Gül Ege, 'Bir Sütun da Sen Dik' kampanyasına katkıda bulunan bağışçıların adlarının olduğu tabelaların 10 Mayıs'ta sezon açılış töreninde yerlerine yapıştırılacağını söyledi.

 

Antalya’da bu yıl sezon açılışının yapılacağı Perge Antik Kent ile ilgili çalışmalar çeşitli kampanyalarla devam ediyor.
Kısa adı ATAV olan Antalya Tanıtım Vakfı, Antalya Valiliği tarafından 2018 yılının turizmde ‘Perge Yılı’ ilan edilmesi nedeniyle başlatılan “Bir Sütun da Sen Dik” kampanyasına destek veriyor.
 
 
ATAV Başkanı Yeliz Gül Ege, yürüttükleri kampanyaya; ANTGİAD’ın 1 sütun, AHK’nın 4 sütun ve TED Antalya Koleji’nin 1 sütun için sponsor olduğunu, ayrıca ATAV olarak 2 sütun kaldıracaklarını, kendisinin de 1 sütunun kaldırılması için sponsor olacağını söyledi.
Antalya Tanıtım Vakfı’nın sadece sütun restorasyon çalışmalarına destek olmakla kalmayıp yıl içerisindeki tanıtım çalışmalarında da Perge’yi odak haline getireceğini söyleyen Yeliz Gül Ege konuyla ilgili olarak şunları söyledi:
“Başta Perge olmak üzere Antalya’nın tarihi ve kültürel zenginliklerinin yurt dışında daha güçlü duyurulması ve bilim insanlarıyla ortak sempozyum düzenlenmesi konusunda gelecek yıllarda ilan edilecek antik kentler yılı için ATAV olarak kapsamlı bir çalışma programı oluşturuldu.”
 

09-05-2018 14:16

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar