23.10.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Fehmi KÖFTEOĞLU
Fehmi
KÖFTEOĞLU
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
'BİR SÜTUN DA SEN DİK' TARTIŞMASI NEDİR NEYE YARAR
2010'da KBGV çağrısı üzerine 36 sütun dikilmesini sağlamış,bugün de ATAV Yönetim Kurulu Üyesi olan Recep Yavuz '10 yıldan beri işin içinde olan birisi olarak, bu konuda birkaç söz söyleme hakkım var' diyerek olayı turizmgazetesi'ne değerlendirdi...

 

Antalya bu yıl sezon açılışını Perge antik kentte yaptı.
 
Bu anlamlı etkinlik ile birlikte çeşitli kurum ve kuruluşlar da 2018 yılının “Perge yılı” ilan edilmesi nedeniyle antik kentte yapılacak işler için çeşitli girişimlerde bulunup katkılar yapıyor.
 
Bu sırada kısa adı KBGV olan Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı yaptığı yazılı açıklama ile bu güzel girişimin anlamsız ve gereksiz bir tartışmanın içine çekilmesine neden oldu.
 
Konuyu "Bir Sütun Da Sen Dik" projesinin yürütüldüğü 2010 yılında kişisel girişimleri ile 36 sütunun dikilmesini sağlamış, bugün de ATAV Yönetim Kurulu Üyesi olan, dolayısıyla tartışmada karşı karşıya getirilmek istenen  her iki tarafta bulunmuş Recep Yavuz projenin dünden bugüne gelişimini anlattı.
 
KBGV açıklamasının neden olduğu tartışmanın 'Kısır ve gereksiz' olduğunu söyleyen Yavuz “Ben konuya yalnız böylesine güzel bir projeye sahip çıkılarak önemsenmesi ve değerinin anlaşılması yönünden bakıyorum” diyor
 
Yazının devamı için  http://www.turizmgazetesi.com/article.aspx?id=85905     tıklayın
 

13-05-2018 03:29

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar