21.09.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
TRAVELUX THY İŞBİRLİĞİ İLE ARNAVUTLUK'TA TÜRKİYE WORKSHOP'U YAPILDI
Türkiye'nin yeni pazarlar arayışı kapsamında Balkan ülkelerinden Arnavutluk'a yönelik çalışmalar devam ediyor Kapadokya'daki Travelux Seyahat Acentesi THY işbirliği ile Tiran'da workshop düzenledi...

 

 
Geçen ay Tiran’da  düzenlenen B2B workshopundan sonra balkan ülkeleri ve Arnavutluk  pazarına yönelik çalışmalar hızlandı.
Kapadokya’dan Travelux seyahat acentesi THY işbirliği ile Arnavutluk’un başkenti Tiran’da 50 seyahat acentesinin katılımı ile bir worshop düzenledi.
 
Travelux Seyahat Acentesi Genel Müdürü Sadegül Bostancı workshopun başarılı geçtiğini, katılan 50 firma ile yapılan görüşmelerden kısa sürede dönüş alınacağını söyledi.
 
 
Bastancı, Arnavutluk seyahat acentelerinden bir grubu Kapadokya’ya davet ettiklerini bayramdan sonra Arnavutluk seyahat acenteleri için bir info gezisi düzenleneceğini söyledi.
 
Arnavutluk’ta başta Kapadokya olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine yönelik ilgi olduğunu gördüklerini belirten Sadegül Bostancı, Arnavutluk’un Balkan ülkeleri pazarına giriş ve varolan gücümüzü daha da artırmak için önemli olduğunu, Balkan ülkelerinde Türkiye için değerlendirilip harekete geçirilecek güçlü bir potansiyel olduğunu söyledi
 

16-05-2018 11:02

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar