23.10.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Fehmi KÖFTEOĞLU
Fehmi
KÖFTEOĞLU
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
'IMWF'DEN DÖNÜŞLER ALMAYA BAŞLADIK BİLE'
60 Ülkeden 300 ün üzerinde üst düzey acentenin geçen hafta Antalya Belek'te bir araya geldiği buluşmadan geri daha şimdiden alınmaya başladığı belirtilerek organizasyonun başarısına katkıda bulunanlara teşekkür edildi.

 

 
Kısa adı IMWF olan 3.International MICE & Wedding Forum geçen hafta Antalya Belek’te Titanic Resort’te yapıldı. Organizasyonu düzenleyen şirketin ortak ve yöneticileri, forumun Türkiye adına büyük bir başarı olarak gerçekleştiğini belirterek katkıda bulunanlara teşekkür etti.
 
Asil Akar, Bünyat Özpak ve Necip Fuat Ersoy’un ortak imzasıyla yayınlanan bildiride şöyle deniyor:
 
Hep birlikte oldukça istisnai bir program ve muhteşem geri dönüşlerle IMWF 2018 i layıkıyla tamamlamış olmanın keyif ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemizi ve sektörümüzü de en üst seviyede, tam da hakettiği gibi temsil etmenin gururunu da sizlerle paylaşmak isteriz.
 
60 Ülkeden 300 ün üzerinde üst düzey acenta temsilcisini biraraya getirmek, inanın hiç kolay değildi. Canla başla çalışan ekibimize ve bize ilk günden beri inanan, destek veren herkese, başta Antalya Valimiz Sn. Münir  Karaloğlu olmak üzere, canı gönülden teşekkürü bir borç biliriz. 
 
Misafirlerimizi ülkelerine uğurlayalı henüz birkaç gün olmasına rağmen, memnuniyetlerine ilişkin yüzlerce teşekkür mektubu almaktayız. Büyük kısmının ülkemize ve/veya Antalya’ya ilk ziyaretleri olması açısından, buradan güzel hatıralar ve müthiş bir intiba edinerek gitmelerinin, kazanımlarını çok önemsiyoruz. Süreç içerisinde, geri dönüşlerini de hep beraber yaşayacağımıza inancımız tam. 
 
 
 
Şimdiden, Singapur, Hindistan, Tayland, Mısır ve Arjantin den konfirme olan işlerin olduğunu da müjdelemek isteriz. Hali hazırda, ülkemize kapasite üreten ana akım pazarlarımız dışında kalan bu ülkelerden bu kadar hızlı bir üretkenlik almak bizleri de ziyadesiyle mutlu etmektedir. Bunun, artarak devam edeceğini de görebiliyoruz. Ana pazarlarımızdan olan, İngiltere, Rusya’dan da konfirmelerimizin olduğunu paylaşmak isteriz, IMWF beklenenden çok daha hızlı dönüş sağlamaya başladı ve bunu görmek, bizleri ayrıca çok memnun etmekte.
 
IMWF 2018 in gerçekleşmesinde, ülkemizin en değerli markası, gururumuz ve bayrak taşıyıcımız olan Türk Havayolları’nın desteği çok büyük önem arz etmekteydi. Vesileyle, bizlere ilk günden inanıp, destekleyen THY Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İlke Aycı ve tüm ekibine şükranlarımızı sunuyoruz. Keza, aynı şekilde geleneksel Türk misafirperverliğini hakkıyla yaşatan, IMWF 2018’ e ev sahipliği yapan Titanic otellerinin Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Aygün ve tüm ekibine de teşekkürlerimizi sunarız. 
Ülkemizden aldığımız ilham ve ülkemize duyduğumuz aşk, sektörümüze duyduğumuz güven, bizleri çok daha iyi işleri yapmak üzere, her an güdülemekte. Sektörün tüm paydaşlarının, desteği ve katkılarıyla, emin olunuz ki IMWF çok daha büyük ve önemli işlere imza atacak. 
 

08-06-2018 19:01

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar