23.10.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Fehmi KÖFTEOĞLU
Fehmi
KÖFTEOĞLU
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
GAMA HOLDİNG : 'KONKORDATOYA GİDEN OTELLERİN BİZİMLE İLGİSİ YOK
GAMA Holding ve Ever Grup'tam yapılan açıklamada konkordatoya giden otellerin kendileriyle ilişkisi olmadığı belirtiliyor.

 

 
 
Geçtiğimiz günlerde Ankara Asliye Ticaret Mahkemesi’nde görülen davada  4 otel ile ilgili konkordato kararı alındığına ilişkin haberde adı geçen Gama Holding ve Ever Grubu yaptıkları açıklamalar ile konunun kendileriyle ilişkisi olmadığnı belirtiyor.
 
Açıklamarda şöyle deniyor:
 
Gazetenizde "GAMA, 4 OTELİ İÇİN KONKORDATOYA GİTTİ" başlıklı bir haber yayımlamıştır. 
 
Haberde konu edilen otellerin GAMA Holding ile "hiçbir"ilgisi olmadığı gibi, yasal süreçle ilgili açıklamalar da gerçekleri yansıtmamaktadır.
 
Haberde konu edilen otellerin GAMA Holding ile "hiçbir" ilgisi olmadığı gibi, yasal süreçle ilgili açıklamalar da gerçekleri yansıtmamaktadır. 
 
GAMA’nın herhangi bir otel yatırımı bulunmamaktadır.
 
Haber içeriğinde belirtilen oteller GAMA Holding' in "değil" EVER GRUP bünyesinde ticari faaliyet yürüten işletmelerdir. Bahse konu gerçek olmayan ve yanıltıcı bilgi içeren haber nedeniyle, GAMA Holdingin ve EVER Grubununşahsi ve ekonomik menfaatleri zarar görmekte, ticari itibarı zedelenmektedir. Her iki şirket birbirinden "ayrı ve bağımsız" olarak ticari faaliyet yürüten tüzel kişiliklerdir.   
 
İş ortaklarımız, hissedarlarımız, bankalar ve çalışanlarımız nezdinde çok yanlış bir anlaşılmaya meydan veren, yanlışlıkla GAMA ile ilişkilendirilmiş bu haberin acilen düzeltilmesi kurumumuzun itibari açısından büyük önem arz etmektedir. 
 
Açıklanan nedenlerle; "GAMA, 4 OTELİ İÇİN KONKORDATOYA GİTTİ"HABERİNE İTİBAR EDİLMEMESİNİ kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız. "
  
 

11-06-2018 11:52

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar