17.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
PARALI ŞEZLONGLAR KALDIRILDI, PLAJ HALKA AÇILDI
İzmir'in Menderes Belediyesi'nin alkışlanacak operasyonu, plajlarda parayla kiralanan şezlonglar kaldırıldı, kıyıyı halka açtı.

 

 
Menderes Belediyesi zabıta ekipleri tarafından ilçenin 43 kilometrelik sahil şeridindeki, parayla kiralanan tüm şezlonglar kaldırılarak, vatandaşların plajlarda gönüllerince yararlanmasının önü açıldı.
 
Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu'dan konuyla ilgili bir açıklama geldi. İlçede para ile kiralanan bütün şezlongların kaldırıldığını belirterek şunları kaydetti:
 
"Plajlar vatandaşındır. İşletmelerin şezlong kiralaması yasaktır. 43 kilometrelik sahil şeridimizin tamamı halk plajı olarak ücretsiz hizmet vermektedir.
 
Konuyla ilgili zabıta ekiplerimiz sürekli takiplerini sürdürmektedirler. Vatandaşlarımızın huzurlu, güvenli ve konforlu bir şekilde tatillerini yapmaları için her türlü çalışmayı yapıyoruz, yapmayı da sürdüreceğiz."
 

09-08-2018 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Prelude
03-02-2019 00:52
Bodrumda Paralı Şezlong Rezaleti
Bodrumdada ücretsiz şezlong uygulaması acilen başlatılmalıdır. Koskoca bodrumun neredeyse tüm kumsal sahillerini aç gözlü bencil işletmeler resmen gasp edip müşterilere şezlong kiralamaktadır. Bu işi yapsalar bile şezlonları sahilden en az 20 metre geri çekmelidir ki şezlong kiralamak istemeyen halk kendi imkanlarıyla kumsalda zaman geçirip denizine girebilsin.
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar