18.02.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Fehmi KÖFTEOĞLU
Fehmi
KÖFTEOĞLU
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
7 Yorum | Yorumlar
GEZİLOG'TAN AÇIKLAMA
Anlaşması olmadığı halde otel satışı yaptığına ilişkin şikayetler üzerine turizmgazetesi'ne açıklama yapan Gezilog, şirketin bir sorununun olmadığı sıkınhtıların yüksek doluluk dönemlerinde meydana geldiğini savundu.

 

 
Gezilog ile ilgili şikayetler üzerine firmadan yapılan yazılı açıklama şöyle :
 
Bahsi geçen haberdeki otellerin bir tanesi ile kontratlı çalısmakta olup, otelin kendi sitesinde hala numaramız ve online butonumuz bulunmaktadır . Aynı otel ile bu sene faturalaşmış ve 2 senedir ciddi rakamlarda ciro yapmış olmakla beraber hiçbir sorunumuz yoktur. Çalısmamız da gruba bağlı diğer oteller de dahil olmak üzere sürmektedır . bahsi geçen şikayet piyasada yaşanan doluluk dönemlerinde yaşanan bir sorundur , misafire daha üst kategoride başka oteller sunulmasına rağmen iade istemiştir , tarafımızdan iade işlemlerine alınmıştır
 
Diğer otel olan Hedef Beyt otel ile sezon başı itibarı ile sorsat olarak çalışılmakta otel bahsi geçen şikayet ile ilgili konfirme olup maliyet anlaşmazlığı olması sebebi ile sorun yaşanmış misafire bildirilmiş , misafir de kabul etmeyip iade istemiş ve iade yapılacak işlemler arasına konulmuş ve kendisi ile konuşulmuştur.”
 

05-09-2018 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları Tümünü Göster
Dileksipahi
18-09-2018 00:28
Gezilog para iadesi yapmıyor
3 aydır para iadem yapılmıyor. istanbuldan alaçatıya gidip otelde rezalet yaşayıp aynı gün geri dönmem ve bu rezervasyona göre ayarladığım bir haftalık yaz iznimin boşa gitmesi bir tarafa para iadesi de alamıyorum. Tolga çevlik bunlara da açıklama yapsın bizim paralarımızı ne zaman iade edecek? Ayrıca beni de otelin sayfasını ziyaret ettiğim esnada the s alaçatı otelden arıyoruz diyerek kandırdılar.
ayhanUYSAL
15-09-2018 19:10
facebookta gezilog magdurları grup kurmuş
bu acentanın mağdur ettiği insanlar, facebook ta grup kurmuşlar. face de gezilogmagdurlari diyerek aratın çıkıyor. gezilog logosunun üzeri kırmızı çarpı ile çizilmiş bir resim çıkıyor, grup logosu resmi olarak da bunu belirlemişler.
umutyildiz
13-09-2018 16:28
dolandırıcı firma gezilog - töci turizm
İnternet üzerinden bir tatil paketi satın aldım. Fakat daha sonra otelin kötü yorumlarından dolayı 2 ağustos itibari ile iptal ettirdir. Paramın 15 iş günü içerisinden iade edileceği söylendi. Fakat şu an 35. iş günü ve hala param ödenmedi.
HüsamettinÖtünç
07-09-2018 16:13
Gezilog
Haberde anlatilan her sey dogru. Bunlar baska otellerin web sitelerini kopyalamis. Herkese 15 is gunu diyorlar ondan sonra ne sahipleri ne de baska birine ulasabiliyoruz. Para iadem 3 aydir yapilmadi. Elif denilen biri var surekli yalan soyleyip duruyor devlet bunlara mudehale etmeli.
ErkanAkbaş
06-09-2018 21:01
Dolandiricilığa karşı sesimizi yükseltelim
Gezilog öyle rahat ki sanki sanirsin hersey normal herkes sikayet etti herkesden ah aldi bikere ama zamani gelinde her turlu senden cikacak bunlar. Çagri merkezi desen ayni tas ayni hamam. EĞER SESİMİZİ DUYURMAYA DEVAM ETMESSEK BİZLER GİVİ ÇOK CAN YANACAK. !
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar