18.02.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Fehmi KÖFTEOĞLU
Fehmi
KÖFTEOĞLU
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
KUŞADASI ADAKULE İŞLETMECİSİNE İCRA
Hülya Koçyiğit'in kızı ve damadı Gülşah-Ender Alkoçlar'ın kiralayıp bir başka firmanın işletmesine verdiği Kuşadası Adakule Oteli'ne kira borcu ödenmediği için mülk sahibi tarafından icra konuldu...

 

 
 
Kuşadası Adakule otelinin kiracısı olduğu oteli işletmeye verdiği kişinni  kira borcunu ödememesi üzerine  mülk sahibi tarafından icra yoluyla işlem yapıldı.
 
Sinema oyuncusu ve son dönemde AKP’ye yaptığı övgülerle öne çıkan Hülya Koçyiğit'in kızı ve damadı Gülşah-Ender Alkoçlar'ın işletmeciliğini yaptığı 4 yıldızlı Alkoçlar Adakule Oteli'ndeki 700 tatilci, polis  gözetiminde odalarından ve havuzdan çıkarılarak icra işleme gerçekleştirildi.
 
Gülşah-Ender Alkoçlar’ın işletmeciliğini yaptığı 329 oda ve 750 yatak kapasiteli 4 yıldızlı Alkoçlar Adakule Oteli’nin mülk sahibi olan Şefik Yaman, Alkoçlar’dan alacağı kirayı tahsil edemediği için öğlen saatlerinde polis ve icra memurları eşliğinde otele geldi.
 
DHA’nın haberine göre icra işlemeleri kapsamında polis nezaretinde otelin plajından, havuzdan ve odalarından çıkarılan tatilciler tur operatörlerinin ve seyahat acentelerinin devreye girmesi sonucu çevredeki otellere yerleştirildi. 
 
Tur şirketleri ve seyahat acentelerinin yöneticileri, turizme zarar verilmemesi için misafirleri çevredeki otellere yerleştirdiklerini söyleyerek yaşanan duruma tepki gösterdi.Kaynak:  (DHA)
 

05-09-2018 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar