18.02.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Fehmi KÖFTEOĞLU
Fehmi
KÖFTEOĞLU
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
HASANKEYF'İN TEK OTELİ UYGULAMA OTELİ OLACAK
Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) desteği ile Hasankeyf'teki otel Batman Üniversitesi tarafından Uygulama Oteli olarak kullanılması için anlaşma imzalandı...
Hasankeyf’teki tek otel Uygulama Oteli'ne dönüştürülecek.
 
Batman Üniversitesi tarafından hazırlanarak Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) 2018 Yılı Ekonomik Altyapının Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında desteklenmeye layık görülen Batman Üniversitesi Hasankeyf Uygulama Oteli'nin Turizme Kazandırılması Projesi'nin sözleşme Dicle Kalkınma Ajansı merkezinde Rektör Prof. Dr. Aydın Durmuş ve DİKA Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ arasında imzalandı.
 
Batman Üniversitesi Hasankeyf Uygulama Oteli'ni yerli ve yabancı turistlerin konaklamasına hazırlayacak olan Batman Üniversitesi Hasankeyf Uygulama Oteli'nin Turizme Kazandırılması Projesi'nin 18 ayda tamamlanması planlanıyor.
Rektör Durmuş, Batman Üniversitesi Hasankeyf Uygulama Oteli'nin Turizme Kazandırılması Projesi'nin DİKA tarafından 1 Milyon 110 bin TL destek sağlanacağını toplamda eş finansmanla birlikte 1 Milyon 480 bin TL'lik bir proje yürüteceklerini söyledi.
 

08-09-2018 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
10-09-2018 15:33
18 ay mı?
insanlar 18 ayda 18 tane 5 yıldızlı otel yapıyorlar, bizimkiler hazır binayı hizmete sokmak için 18 ay diyorlar...boşuna konuşmuyoruz, anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz, bu haberler bile güzel ülkemizin durumunu anlatıyor, bu ne genişlik...
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar