18.02.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Fehmi KÖFTEOĞLU
Fehmi
KÖFTEOĞLU
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
COOP.TR'DEN ALMANYA'NIN ÜÇ ŞEHRİNDE ROADSHOW
Avrupa Türk Seyahat Acenteleri Birliği (COOP TRR) Almanya'nın Münster, Hannover ve Düsseldorf kentlerinde düzenleyeceği 'Türkiye Roadshowları' ile 2019 tarıtımına başlayacak
 
 
Türk kökenli seyahat acentecilerini tek çatı altında buluşturan Avrupa Türk Seyahat Acenteleri Birliği (COOP TRR) Bu hafta Almanya'nın üç önemli şehri Münster, Hannover ve Düsseldorf'ta 'Türkiye Roadshowları' (tanıtım turları) yapacak.
 
 
COOP.TR CEO'su Cumhur Sefer, Türkiye'nin en büyük turizm pazarlarından olan Almanya'dan gelen turist sayısının artması için tanıtım çalışmalarının ara verilmeksizin devam etmesi gerektiğini söyledi. Sefer, "Almanya'da sıcak satış yapan Türk kökenli acenteler ile sektörün önde gelen turizm şirketlerini bir araya getirerek yeni işbirlikleri için kapı aralamayı amaçlıyoruz" diyor. 
 
Cumhur Sefer COOP TRR'nin yeni roadshow'larının takvimini şöyle anlatıyor: “11 Eylül Münster, 12 Eylül Hannover ve 13 Eylül Düsseldorf’dayız. Roadshowlar'ı Öger Tur, Balcok Reisen, Flamingo Tours, Ethno Kapital ve Münster/Osnabrück Havalimani işbirliği ile gerçekleştiriyoruz.”
 

10-09-2018 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar