18.02.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Fehmi KÖFTEOĞLU
Fehmi
KÖFTEOĞLU
Yazarlar

Gezinomi.com


UcakBileti.com Yurtiçi ve yurtdışı en ucuz uçak bileti seçenekleri ucakbileti.com adresinde.


Haber Detayı
GRAND MİLLENNİUM 'UN 2. OTELİ KONYA'DA
Yatırımını Ece Mermer Turizm Sanayi'nin Konya'da yaptığı 316 odalı oteli Millennium Zinciri Türkiye'demarkasını verdiği ikinci otel oldu...

 

 
 
İngiliz merkezli otel zinciri Millennium Hotels, Türkiye'de İstanbul’da adını verdiği ilk otemden sonra bu kez Konya’daki oteli hizmete açıyor.
 
Türkiye’deki ilk 5 yıldızlı ve 170 odaya sahip otelini nisan ayında 'Millennium İstanbul Golden Horn' adıyla açan Millennium Hotels Ortadoğu ve Afrika, yeni yatırımını ''Grand Millennium Konya City' adıyla hayata geçiriyor. 316 odalı oteli zincirin Türkiye’de işletmesini aldığı ikinci  otel olydu.
 
Millennium Hotels & Resorts Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Operasyonlardan Sorumlu Yönetici Kevork Deldelian, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesine kilit bir seyahat noktası olarak Türkiye’de ikinci tesislerini açmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. 
 
Deldelian , Millennium Hotels’in bölgede 35 otelin işletmesini yürüttüğünü grubun yıl içerisinde açılması planlanan 11 otel ve yatırım aşamasında olan 40 otel projesine daha sahip olduğunu söyledi.
 
Konya’daki otelin yatırımını Ece Mermer Turizm Sanayi yaptı,. Yatırımcı firmanın Başkanı Yavuz Türkel “Millennium’u Konya şehrine kazandırdığımız ve ilk Grand Millennium oteli Türkiye’ye getirdiğimiz için mutluyuz” dedi.
 

11-09-2018 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar