26.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
TANITMA GENEL MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ ÖNAL'IN YERİNE GÜLER GETİRİLDİ
Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal görevinden alınırken yerine özel sektörden Timuçin Güler getirildi.
 
Mehmet Ersoy’un Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından göreve atanması ile bakanlığa özel sektörden yapılan atamalara yenileri ekleniyor.
 
Bakan Ersoy’un şirketi ETS’den biri de TYD eski yöneticilerinden olan özel sektörden iki kişinin bakanlığa atanmasının ardından Tanıtma Genel Müdürlüğü’ne de özel sektörden biri getirildi.
 
Uzun süredir Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü görevini yapan İrfan Önal görevden alınırken yerine Timuçin Güler atandı.
 
Özel sektörden bakanlığın Tanıtma Genel Müdürlüğü’ne getirilen Güler, 2003'te Turkcell'den Opet'e transfer oldu. Güler, Opet'te farklı birimlerde uzun yıllar çalıştı. 2014'te ise Opet Pazarlama ve İletişimden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu. Güler bu görevini bu yılın mart ayına kadar sürdürdü.
 

02-10-2018 11:36

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
ErcanKoc
06-10-2018 19:17
rehberlerden de faydalanin
Profösyonel ve konusunda uzman bir kisinin bu ise atanmasi dogrudur. Türkiyeyi en iyi bilen ve en iyi tanitacak olan kisiler de bu ülkeyi karis karis gezmis olan bakanligin profösyonel rehberleridir.Tanitimlarda, konularinda uzman olan ve en az bir lisani cok iyi bilen tecrübeli profösyonel rehberlerden de mutlaka faydalanmak gerekir. 40 yillik profösyonel rehber tavsiyesidir...
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar