26.06.2019
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
TRAVELSHOP TURKEY'DEN 'MİCE WEDDİNG' B2B WORKSHOPU
Tanıtım ve pazarlamanın yükselen trendi B2B worshopları yurt içinde ve yurtdışında uzmanlık alanları ve alt başlıkları ile gelişiyor.

 

 
TravelShop Turkey’in EMITT İstanbul Fuarı’nda başlattığı B2B workshopları ülkelerden sonra alanlar bazında da yapılmaya başlandı.
Dünyanın çeşitli ülkesinden 200 firma 18-21 Kasım’da İstanbul’da ‘MİCE Wedding B2B wonkshop’unda Türkiye’deki partnerleri ile bir araya gelecek.
 
Organizasyonu yapan TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender, 40’a yakın ülkeden hepsi alım heyeti olan 200 yabancı tur operatörü vce seyahat acentesini İstanbul’a getirip Türkiye’nin her bölgesinden 60 firma ile buluşturacaklarını söyledi.
 
B2B WorkShop etkinliğinin ardından gelenlere; İstanbul, Çanakkale, Truva, Bodrum, Antalya, Kapadokya ve Orta Karadeniz’e eğitim turları düzenleneceğini belirten Kalender. workshop etkinliğine, Türkiye’den başta oteller ve seyahat acenteleri olmak üzere sektörün her dalından firmalar ile ilişkili kesimlerin katılabildiğini belirten Kalender, yurtdışından tur operatörlerinin Türkiye’de marka değeri yüksek olan firmalarla görüşmeyi istediklerini, B2B workshoplarında yüz yüze yapılan görüşmelerin kısa sürede işe dönüştüğünü bu açıdan verimli ortamı yarattığını söyledi.
 
Kalender, B2B workshoplarına gelenlerin görüşmek istedikleri firma ve kişiler ile önceden randevu alması gerektiğini bunun da görüşmelerin verimli geçmesini sağladığını, bu amaçla web  ortamında sistem kurulduğunu firmaların buradan kendilerini kaydettirip randevu alabildiklerini söyledi.
 

04-10-2018 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar